WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2022-2023 · 29 Ocak 2023 00:00

91 - 60

Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor logosu
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor

Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 29-12 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring2329261391
Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor1012251360
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriTufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor
Tempo
71.1
sezon ort. 71.9
Tempo
71.1
sezon ort. 75.9
Hücum
127.3
sezon ort. 105.1
100 hücumda sayı
84.8
sezon ort. 97.3
62.7%
sezon ort. 51.6%
eFG%
41.8%
sezon ort. 49.9%
10.2%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
10.4%
sezon ort. 17.1%
21.9%
sezon ort. 31.2%
Hücum ribaundu %
14.3%
sezon ort. 22.6%
27.0%
sezon ort. 25.8%
Serbest atış oranı
6.0%
sezon ort. 18.4%
38.1%
sezon ort. 38.7%
Üçlük payı
35.8%
sezon ort. 35.7%
Savunma
84.8
sezon ort. 94.5
100 savunmada yenen sayı
127.3
sezon ort. 102.8
41.8%
sezon ort. 46.5%
Rakip eFG%
62.7%
sezon ort. 47.8%
10.4%
sezon ort. 15.2%
Zorlanan top kaybı
10.2%
sezon ort. 13.1%
14.3%
sezon ort. 23.9%
Rakip hücum ribaundu %
21.9%
sezon ort. 26.9%
6.0%
sezon ort. 19.6%
Rakip serbest atış oranı
27.0%
sezon ort. 23.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

  • Destiny Slocum Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 38 dk−8.3 PIR
  • Gizem Başaran Turan Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 26 dk−7.2 PIR
  • Büşra Akbaş Tufan Metalurji Hatay Büyükşehir Belediyespor · 36 dk−4.3 PIR
  • Devran Tanaçan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 11 dk−3.8 PIR

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.