KBSL · 18. Hafta · 2022-2023 · 4 Şubat 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 19 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 27 | 15 | 16 | 11 | 69 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 26 | 21 | 25 | 16 | 88 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.4 sezon ort. 77.3 | Tempo | 78.4 sezon ort. 71.6 |
| Hücum | ||
87.1 sezon ort. 84.1 | 100 hücumda sayı | 110.3 sezon ort. 105.6 |
42.3% sezon ort. 41.6% | eFG% | 53.8% sezon ort. 51.9% |
15.1% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 20.3% sezon ort. 16.3% |
20.0% sezon ort. 27.1% | Hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 30.7% |
27.7% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 30.3% sezon ort. 25.7% |
46.2% sezon ort. 41.6% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 38.9% |
| Savunma | ||
110.3 sezon ort. 98.7 | 100 savunmada yenen sayı | 87.1 sezon ort. 94.4 |
53.8% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 42.3% sezon ort. 46.4% |
20.3% sezon ort. 17.5% | Zorlanan top kaybı | 15.1% sezon ort. 15.1% |
37.8% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 23.7% |
30.3% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+16.6 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+5.6 PIR
- Niray Sena Aral Rize Belediyesi · 20 dk+5.3 PIR
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 27 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−10.1 PIR
- Jaelyn Brown Rize Belediyesi · 37 dk−9.5 PIR
- Kolby Brennan Morgan Rize Belediyesi · 28 dk−5.0 PIR
- Ieva Pulvere Galatasaray Çağdaş Faktoring · 24 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 76.9 | 78.4 | 87.1 | 42.3% | 15.1% | 20.0% | 27.7% | 110.3 | 53.8% | 20.3% | 62.2% | 30.3% | -23.2 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 79.8 | 78.4 | 110.3 | 53.8% | 20.3% | 37.8% | 30.3% | 87.1 | 42.3% | 15.1% | 80.0% | 27.7% | +23.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 23/65 (%35.4) | Saha İçi Şut | 31/66 (%47.0) |
| 14/35 (%40.0) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 9/30 (%30.0) | 3 Sayı | 9/21 (%42.9) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 17/20 (%85.0) |
| 32 | Ribaund | 50 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 21 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 19 |
| 15 | Faul | 15 |
| 130 | Verimlilik (PIR) | 223 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.11.2022Galatasaray Çağdaş Faktoring 75-70 Rize Belediyesi
- 03.02.2023Rize Belediyesi 69-88 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

