KBSL · 17. Hafta · 2022-2023 · 28 Ocak 2023 00:00
Rize Belediyesi maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 18 | 15 | 11 | 17 | 61 |
| Rize Belediyesi | 25 | 17 | 17 | 13 | 72 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.3 sezon ort. 74.3 | Tempo | 71.3 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
86.4 sezon ort. 103.2 | 100 hücumda sayı | 99.9 sezon ort. 83.6 |
41.0% sezon ort. 50.1% | eFG% | 50.8% sezon ort. 41.3% |
20.1% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 17.3% sezon ort. 18.1% |
34.1% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 26.9% |
24.6% sezon ort. 24.9% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 22.4% |
39.3% sezon ort. 38.8% | Üçlük payı | 46.7% sezon ort. 41.6% |
| Savunma | ||
99.9 sezon ort. 94.9 | 100 savunmada yenen sayı | 86.4 sezon ort. 99.7 |
50.8% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 41.0% sezon ort. 48.3% |
17.3% sezon ort. 17.8% | Zorlanan top kaybı | 20.1% sezon ort. 17.5% |
25.7% sezon ort. 29.3% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 31.3% |
26.7% sezon ort. 30.2% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 26.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Arzu Özdemir Rize Belediyesi · 37 dk+8.5 PIR
- Kolby Brennan Morgan Rize Belediyesi · 40 dk+6.8 PIR
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 40 dk+5.8 PIR
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 27 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 34 dk−14.4 PIR
- Jaelyn Brown Rize Belediyesi · 33 dk−7.3 PIR
- İlayda Güner Nesibe Aydın · 10 dk−6.8 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Nesibe Aydın · 22 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gülşah Duman Bıçakçı 100 top çalma barajını geçti
- Sümeyya Özcan 25 top çalma barajını geçti
- Arzu Özdemir 25 top çalma barajını geçti
- Marie Elise Benson 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 70.6 | 71.3 | 86.4 | 41.0% | 20.1% | 34.1% | 24.6% | 99.9 | 50.8% | 17.3% | 74.3% | 26.7% | -13.5 |
| Rize Belediyesi | 72.0 | 71.3 | 99.9 | 50.8% | 17.3% | 25.7% | 26.7% | 86.4 | 41.0% | 20.1% | 65.9% | 24.6% | +13.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Rize Belediyesi |
|---|---|---|
| 22/61 (%36.1) | Saha İçi Şut | 25/60 (%41.7) |
| 16/37 (%43.2) | 2 Sayı | 14/32 (%43.8) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 11/28 (%39.3) |
| 11/15 (%73.3) | Serbest Atış | 11/16 (%68.8) |
| 40 | Ribaund | 36 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 17 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 12 |
| 3 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 16 |
| 133 | Verimlilik (PIR) | 166 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.10.2022Rize Belediyesi 44-77 Nesibe Aydın
- 27.01.2023Nesibe Aydın 61-72 Rize Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

