KBSL · 21. Hafta · 2022-2023 · 9 Mart 2023 00:00
Beşiktaş maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 23 | 25 | 20 | 20 | 88 |
| OGM Ormanspor | 18 | 20 | 19 | 25 | 82 |
| Beşiktaş | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.0 sezon ort. 76.2 | Tempo | 79.0 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
111.6 sezon ort. 94.3 | 100 hücumda sayı | 103.6 sezon ort. 99.5 |
47.1% sezon ort. 44.5% | eFG% | 48.6% sezon ort. 48.7% |
11.8% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 18.1% sezon ort. 16.7% |
33.3% sezon ort. 26.4% | Hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 26.2% |
38.6% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 24.3% |
41.4% sezon ort. 27.0% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 40.7% |
| Savunma | ||
103.6 sezon ort. 99.5 | 100 savunmada yenen sayı | 111.6 sezon ort. 108.4 |
48.6% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 51.4% |
18.1% sezon ort. 14.6% | Zorlanan top kaybı | 11.8% sezon ort. 12.9% |
37.5% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 26.3% |
19.7% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 38.6% sezon ort. 26.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş · 34 dk+13.7 PIR
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 26 dk+12.5 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş · 40 dk+8.3 PIR
- Fatmanur Karakaş OGM Ormanspor · 25 dk+5.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Monique Thomas OGM Ormanspor · 39 dk−8.9 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş · 31 dk−3.5 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 23 dk−3.5 PIR
- Kübra Erat OGM Ormanspor · 37 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Monique Billings 100 ribaund barajını geçti
- Banu Şimşek 100 ribaund barajını geçti
- Dana Kiana Evans 25 top çalma barajını geçti
- Jasmine Monique Thomas 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 78.9 | 79.0 | 111.6 | 47.1% | 11.8% | 33.3% | 38.6% | 103.6 | 48.6% | 18.1% | 62.5% | 19.7% | +8.0 |
| OGM Ormanspor | 79.2 | 79.0 | 103.6 | 48.6% | 18.1% | 37.5% | 19.7% | 111.6 | 47.1% | 11.8% | 66.7% | 38.6% | -8.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 29/70 (%41.4) | Saha İçi Şut | 30/71 (%42.3) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 21/47 (%44.7) |
| 8/29 (%27.6) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 22/27 (%81.5) | Serbest Atış | 13/14 (%92.9) |
| 39 | Ribaund | 43 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 17 |
| 17 | Faul | 21 |
| 193 | Verimlilik (PIR) | 171 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Beşiktaş 3, OGM Ormanspor 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 29.11.2022OGM Ormanspor 87-79 Beşiktaş
- 08.03.2023Beşiktaş 88-82 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

