KBSL · 22. Hafta · 2022-2023 · 12 Mart 2023 00:00
Emlak Konut 1. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 22 | 18 | 17 | 24 | 81 |
| Nesibe Aydın | 10 | 25 | 12 | 28 | 75 |
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.2 sezon ort. 74.9 | Tempo | 74.2 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
108.9 sezon ort. 96.7 | 100 hücumda sayı | 101.3 sezon ort. 102.7 |
51.4% sezon ort. 48.2% | eFG% | 47.0% sezon ort. 49.9% |
17.5% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 15.2% |
43.6% sezon ort. 25.4% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 26.5% |
14.1% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 24.9% |
29.6% sezon ort. 26.1% | Üçlük payı | 41.8% sezon ort. 38.7% |
| Savunma | ||
101.3 sezon ort. 94.3 | 100 savunmada yenen sayı | 108.9 sezon ort. 94.6 |
47.0% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 51.4% sezon ort. 45.4% |
13.9% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 17.5% sezon ort. 17.8% |
30.0% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 43.6% sezon ort. 28.6% |
23.9% sezon ort. 20.7% | Rakip serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 30.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 31 dk+17.2 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 40 dk+10.7 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 29 dk+6.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 19 dk+6.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nirra Fields Emlak Konut · 28 dk−10.4 PIR
- Derin Yaya Nesibe Aydın · 32 dk−10.1 PIR
- Merritt Ramona Hempe Nesibe Aydın · 34 dk−6.0 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 13 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 74.4 | 74.2 | 108.9 | 51.4% | 17.5% | 43.6% | 14.1% | 101.3 | 47.0% | 13.9% | 70.0% | 23.9% | +7.6 |
| Nesibe Aydın | 74.0 | 74.2 | 101.3 | 47.0% | 13.9% | 30.0% | 23.9% | 108.9 | 51.4% | 17.5% | 56.4% | 14.1% | -7.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 31/71 (%43.7) | Saha İçi Şut | 28/67 (%41.8) |
| 20/50 (%40.0) | 2 Sayı | 21/39 (%53.8) |
| 11/21 (%52.4) | 3 Sayı | 7/28 (%25.0) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 45 | Ribaund | 34 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 26 | Asist | 27 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 16 |
| 202 | Verimlilik (PIR) | 173 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 03.12.2022Nesibe Aydın 72-84 Emlak Konut
- 11.03.2023Emlak Konut 81-75 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

