WbInsight

KBSL · 6. Hafta · 2023-2024 · 15 Ekim 2023 00:00

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

77 - 78

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor İlkem Yapı Tarsus Spor karşısında 1 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İlkem Yapı Tarsus Spor252221977
OGM Ormanspor2122171878
Dört Faktör
İlkem Yapı Tarsus SporKategoriOGM Ormanspor
Tempo
75.0
sezon ort. 78.5
Tempo
75.0
sezon ort. 77.3
Hücum
102.9
sezon ort. 99.4
100 hücumda sayı
103.8
sezon ort. 103.0
48.4%
sezon ort. 47.6%
eFG%
47.0%
sezon ort. 49.9%
16.3%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
14.4%
sezon ort. 16.1%
30.6%
sezon ort. 31.4%
Hücum ribaundu %
37.5%
sezon ort. 31.1%
31.7%
sezon ort. 20.8%
Serbest atış oranı
34.3%
sezon ort. 22.3%
22.2%
sezon ort. 30.0%
Üçlük payı
23.9%
sezon ort. 31.4%
Savunma
103.8
sezon ort. 106.2
100 savunmada yenen sayı
102.9
sezon ort. 100.6
47.0%
sezon ort. 51.2%
Rakip eFG%
48.4%
sezon ort. 48.6%
14.4%
sezon ort. 13.9%
Zorlanan top kaybı
16.3%
sezon ort. 14.3%
37.5%
sezon ort. 27.8%
Rakip hücum ribaundu %
30.6%
sezon ort. 24.8%
34.3%
sezon ort. 25.9%
Rakip serbest atış oranı
31.7%
sezon ort. 25.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.