WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2023-2024 · 14 Eylül 2023 00:00

82 - 78

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

OGM Ormanspor maçı 4 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor1720242182
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor1521202278
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriMehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Tempo
84.3
sezon ort. 77.0
Tempo
84.3
sezon ort. 79.4
Hücum
97.9
sezon ort. 103.2
100 hücumda sayı
92.0
sezon ort. 104.6
45.3%
sezon ort. 50.0%
eFG%
39.0%
sezon ort. 49.1%
17.0%
sezon ort. 16.0%
Top kaybı oranı
12.3%
sezon ort. 14.6%
34.8%
sezon ort. 31.2%
Hücum ribaundu %
27.1%
sezon ort. 28.1%
27.0%
sezon ort. 22.5%
Serbest atış oranı
39.7%
sezon ort. 30.3%
44.6%
sezon ort. 30.6%
Üçlük payı
31.5%
sezon ort. 33.5%
Savunma
92.0
sezon ort. 101.0
100 savunmada yenen sayı
97.9
sezon ort. 97.8
39.0%
sezon ort. 49.0%
Rakip eFG%
45.3%
sezon ort. 48.1%
12.3%
sezon ort. 14.5%
Zorlanan top kaybı
17.0%
sezon ort. 16.2%
27.1%
sezon ort. 24.9%
Rakip hücum ribaundu %
34.8%
sezon ort. 24.7%
39.7%
sezon ort. 25.1%
Rakip serbest atış oranı
27.0%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.