KBSL · 2. Hafta · 2023-2024 · 17 Eylül 2023 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 26-7 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 7 | 15 | 17 | 17 | 56 |
| OGM Ormanspor | 26 | 20 | 24 | 17 | 87 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.6 sezon ort. 86.1 | Tempo | 82.6 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
68.1 sezon ort. 84.7 | 100 hücumda sayı | 104.8 sezon ort. 102.9 |
33.1% sezon ort. 42.6% | eFG% | 50.7% sezon ort. 49.8% |
9.9% sezon ort. 17.1% | Top kaybı oranı | 16.7% sezon ort. 16.0% |
15.8% sezon ort. 22.1% | Hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 31.4% |
6.3% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 21.9% sezon ort. 22.7% |
46.3% sezon ort. 45.0% | Üçlük payı | 49.3% sezon ort. 30.5% |
| Savunma | ||
104.8 sezon ort. 123.6 | 100 savunmada yenen sayı | 68.1 sezon ort. 101.9 |
50.7% sezon ort. 60.1% | Rakip eFG% | 33.1% sezon ort. 49.2% |
16.7% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 9.9% sezon ort. 14.6% |
30.2% sezon ort. 39.5% | Rakip hücum ribaundu % | 15.8% sezon ort. 25.4% |
21.9% sezon ort. 17.5% | Rakip serbest atış oranı | 6.3% sezon ort. 26.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Esra Ural OGM Ormanspor · 28 dk+19.2 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 23 dk+14.0 PIR
- Ceylin Altunpa OGM Ormanspor · 26 dk+9.1 PIR
- Sena Işık Hatay Büyükşehir Belediyespor · 12 dk+8.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Öykü Öktan OGM Ormanspor · 22 dk−12.6 PIR
- Alexis Renee Tolefree Hatay Büyükşehir Belediyespor · 33 dk−10.1 PIR
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 19 dk−6.7 PIR
- Elanur Demir Hatay Büyükşehir Belediyespor · 25 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 82.2 | 82.6 | 68.1 | 33.1% | 9.9% | 15.8% | 6.3% | 104.8 | 50.7% | 16.7% | 69.8% | 21.9% | -36.6 |
| OGM Ormanspor | 83.0 | 82.6 | 104.8 | 50.7% | 16.7% | 30.2% | 21.9% | 68.1 | 33.1% | 9.9% | 84.2% | 6.3% | +36.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/80 (%28.8) | Saha İçi Şut | 32/73 (%43.8) |
| 16/43 (%37.2) | 2 Sayı | 22/37 (%59.5) |
| 7/37 (%18.9) | 3 Sayı | 10/36 (%27.8) |
| 3/5 (%60.0) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 39 | Ribaund | 61 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 48 |
| 14 | Asist | 32 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 4 |
| 9 | Top Kaybı | 16 |
| 12 | Faul | 16 |
| 93 | Verimlilik (PIR) | 251 |
Hatay Büyükşehir Belediyespor
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 5, OGM Ormanspor 4 galibiyet aldı.
- 2022-2023 · OGM Ormanspor 20-0 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2022-2023 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 80-68 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 69-91 OGM Ormanspor
- 2020-2021 · OGM Ormanspor 91-63 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · OGM Ormanspor 93-82 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 16.09.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 56-87 OGM Ormanspor
- 25.12.2023OGM Ormanspor 95-73 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

