KBSL · 3. Hafta · 2023-2024 · 23 Eylül 2023 00:00
OGM Ormanspor maçı 13 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 17 | 11 | 26 | 75 |
| Botaş | 15 | 18 | 12 | 17 | 62 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.5 sezon ort. 77.1 | Tempo | 82.5 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
89.4 sezon ort. 103.5 | 100 hücumda sayı | 76.5 sezon ort. 98.0 |
42.6% sezon ort. 50.1% | eFG% | 38.2% sezon ort. 46.8% |
15.5% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 15.0% |
31.0% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 28.7% |
24.3% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 24.2% |
25.7% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 23.4% |
| Savunma | ||
76.5 sezon ort. 101.6 | 100 savunmada yenen sayı | 89.4 sezon ort. 98.7 |
38.2% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 42.6% sezon ort. 47.0% |
14.1% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 15.5% sezon ort. 14.3% |
21.2% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 25.0% |
22.2% sezon ort. 25.8% | Rakip serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 34 dk+11.0 PIR
- Saliha Mandıracı Botaş · 15 dk+6.3 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 22 dk+1.8 PIR
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 26 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Taya Reimer Botaş · 29 dk−9.6 PIR
- Cansu Köksal Öngüner OGM Ormanspor · 29 dk−5.2 PIR
- Manolya Kurtulmuş Botaş · 30 dk−4.9 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 34 dk−4.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Gülçelik 100. maçına çıktı
- Feyonda Rena Fitzgerald 50 top çalma barajını geçti
- Cansu Köksal Öngüner 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 83.9 | 82.5 | 89.4 | 42.6% | 15.5% | 31.0% | 24.3% | 76.5 | 38.2% | 14.1% | 78.8% | 22.2% | +12.9 |
| Botaş | 81.0 | 82.5 | 76.5 | 38.2% | 14.1% | 21.2% | 22.2% | 89.4 | 42.6% | 15.5% | 69.0% | 24.3% | -12.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 30/74 (%40.5) | Saha İçi Şut | 23/72 (%31.9) |
| 27/55 (%49.1) | 2 Sayı | 14/48 (%29.2) |
| 3/19 (%15.8) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 7/16 (%43.8) |
| 54 | Ribaund | 40 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 41 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 23 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 20 |
| 187 | Verimlilik (PIR) | 109 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada OGM Ormanspor 7, Botaş 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.09.2023OGM Ormanspor 75-62 Botaş
- 29.12.2023Botaş 63-80 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

