KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2021-2022 · 29 Nisan 2022 00:00
OGM Ormanspor maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 14 | 14 | 20 | 22 | 70 |
| Botaş | 17 | 7 | 20 | 17 | 61 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
65.1 sezon ort. 74.5 | Tempo | 65.1 sezon ort. 71.1 |
| Hücum | ||
103.0 sezon ort. 104.1 | 100 hücumda sayı | 97.9 sezon ort. 107.4 |
47.7% sezon ort. 49.8% | eFG% | 46.4% sezon ort. 52.9% |
15.9% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 15.1% |
41.2% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 26.2% |
13.8% sezon ort. 22.5% | Serbest atış oranı | 21.8% sezon ort. 22.2% |
26.2% sezon ort. 32.0% | Üçlük payı | 45.5% sezon ort. 37.5% |
| Savunma | ||
97.9 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 103.0 sezon ort. 100.6 |
46.4% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 47.7% sezon ort. 48.3% |
14.2% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 15.9% sezon ort. 16.3% |
21.6% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 41.2% sezon ort. 29.2% |
21.8% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 28.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aija Jurjane Botaş · 22 dk+7.1 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 35 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jazmine Elizabeth Davis Botaş · 34 dk−14.7 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 19 dk−7.1 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Botaş · 22 dk−5.9 PIR
- Jelena Dubljevic Botaş · 37 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşegül Günay Aladağ 200 top çalma barajını geçti
- Sevgi Uzun 1.000 sayı barajını geçti
- Teaira McCovan 25 blok barajını geçti
- Tilbe Şenyürek 100 top çalma barajını geçti
- Sehernaz Çidal 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 68.0 | 65.1 | 103.0 | 47.7% | 15.9% | 41.2% | 13.8% | 97.9 | 46.4% | 14.2% | 78.4% | 21.8% | +5.1 |
| Botaş | 62.3 | 65.1 | 97.9 | 46.4% | 14.2% | 21.6% | 21.8% | 103.0 | 47.7% | 15.9% | 58.8% | 13.8% | -5.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 28/65 (%43.1) | Saha İçi Şut | 20/55 (%36.4) |
| 22/48 (%45.8) | 2 Sayı | 9/30 (%30.0) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 11/25 (%44.0) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 43 | Ribaund | 28 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 15 | Asist | 14 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 6 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 17 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 66 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada OGM Ormanspor 5, Botaş 7 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 04.12.2021Botaş 63-70 OGM Ormanspor
- 04.03.2022OGM Ormanspor 77-61 Botaş
- 22.04.2022OGM Ormanspor 72-71 Botaş
- 25.04.2022Botaş 83-77 OGM Ormanspor
- 28.04.2022OGM Ormanspor 70-61 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

