WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2021-2022 · 26 Nisan 2022 00:00

Botaş ilk yarıyı 38-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 45-36 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1820222383
OGM Ormanspor1922191777
Dört Faktör
BotaşKategoriOGM Ormanspor
Tempo
71.8
sezon ort. 70.9
Tempo
71.8
sezon ort. 74.3
Hücum
115.2
sezon ort. 106.9
100 hücumda sayı
107.5
sezon ort. 103.9
53.8%
sezon ort. 52.7%
eFG%
54.0%
sezon ort. 49.6%
9.9%
sezon ort. 15.3%
Top kaybı oranı
16.7%
sezon ort. 14.8%
26.5%
sezon ort. 26.0%
Hücum ribaundu %
32.4%
sezon ort. 28.3%
24.2%
sezon ort. 22.1%
Serbest atış oranı
23.8%
sezon ort. 22.2%
37.9%
sezon ort. 37.8%
Üçlük payı
36.5%
sezon ort. 31.6%
Savunma
107.5
sezon ort. 100.4
100 savunmada yenen sayı
115.2
sezon ort. 95.5
54.0%
sezon ort. 48.1%
Rakip eFG%
53.8%
sezon ort. 46.2%
16.7%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
9.9%
sezon ort. 14.9%
32.4%
sezon ort. 29.5%
Rakip hücum ribaundu %
26.5%
sezon ort. 24.8%
23.8%
sezon ort. 28.0%
Rakip serbest atış oranı
24.2%
sezon ort. 19.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.