WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2023-2024 · 14 Eylül 2023 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

70 - 76

Botaş ilk yarıyı 37-38 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-32 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2315181470
Botaş1621211876
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriBotaş
Tempo
75.8
sezon ort. 83.4
Tempo
75.8
sezon ort. 77.4
Hücum
91.1
sezon ort. 99.8
100 hücumda sayı
101.6
sezon ort. 97.1
39.6%
sezon ort. 49.0%
eFG%
50.7%
sezon ort. 46.4%
9.9%
sezon ort. 15.6%
Top kaybı oranı
13.7%
sezon ort. 15.0%
28.6%
sezon ort. 22.9%
Hücum ribaundu %
32.5%
sezon ort. 28.3%
14.3%
sezon ort. 28.4%
Serbest atış oranı
29.9%
sezon ort. 23.9%
31.2%
sezon ort. 34.8%
Üçlük payı
25.4%
sezon ort. 23.7%
Savunma
101.6
sezon ort. 112.2
100 savunmada yenen sayı
91.1
sezon ort. 98.6
50.7%
sezon ort. 52.9%
Rakip eFG%
39.6%
sezon ort. 47.1%
13.7%
sezon ort. 15.1%
Zorlanan top kaybı
9.9%
sezon ort. 14.5%
32.5%
sezon ort. 36.9%
Rakip hücum ribaundu %
28.6%
sezon ort. 25.1%
29.9%
sezon ort. 23.9%
Rakip serbest atış oranı
14.3%
sezon ort. 25.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.