WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2023-2024 · 22 Ekim 2023 00:00

Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 25-16 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring2522151880
Nesibe Aydın1620181569
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriNesibe Aydın
Tempo
81.4
sezon ort. 79.6
Tempo
81.4
sezon ort. 77.1
Hücum
100.9
sezon ort. 106.6
100 hücumda sayı
82.5
sezon ort. 104.2
49.3%
sezon ort. 53.0%
eFG%
39.6%
sezon ort. 49.0%
12.3%
sezon ort. 16.1%
Top kaybı oranı
18.6%
sezon ort. 15.1%
23.8%
sezon ort. 29.7%
Hücum ribaundu %
29.5%
sezon ort. 30.9%
16.4%
sezon ort. 20.5%
Serbest atış oranı
20.8%
sezon ort. 27.0%
31.5%
sezon ort. 35.1%
Üçlük payı
38.9%
sezon ort. 35.5%
Savunma
82.5
sezon ort. 104.0
100 savunmada yenen sayı
100.9
sezon ort. 99.9
39.6%
sezon ort. 48.6%
Rakip eFG%
49.3%
sezon ort. 48.5%
18.6%
sezon ort. 14.2%
Zorlanan top kaybı
12.3%
sezon ort. 16.7%
29.5%
sezon ort. 29.3%
Rakip hücum ribaundu %
23.8%
sezon ort. 28.9%
20.8%
sezon ort. 24.9%
Rakip serbest atış oranı
16.4%
sezon ort. 26.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.