WbInsight

KBSL · 2. Hafta · 2023-2024 · 17 Eylül 2023 00:00

Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 22-13 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Alagöz Holding2216242284
Galatasaray Çağdaş Faktoring1310191456
Dört Faktör
Fenerbahçe Alagöz HoldingKategoriGalatasaray Çağdaş Faktoring
Tempo
75.6
sezon ort. 78.9
Tempo
75.6
sezon ort. 79.8
Hücum
109.2
sezon ort. 120.7
100 hücumda sayı
75.5
sezon ort. 107.3
47.4%
sezon ort. 58.0%
eFG%
41.1%
sezon ort. 53.2%
11.6%
sezon ort. 12.5%
Top kaybı oranı
25.5%
sezon ort. 15.7%
40.0%
sezon ort. 31.9%
Hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 29.5%
23.7%
sezon ort. 18.9%
Serbest atış oranı
8.1%
sezon ort. 20.7%
27.6%
sezon ort. 30.1%
Üçlük payı
45.2%
sezon ort. 34.7%
Savunma
75.5
sezon ort. 87.1
100 savunmada yenen sayı
109.2
sezon ort. 103.1
41.1%
sezon ort. 44.9%
Rakip eFG%
47.4%
sezon ort. 48.4%
25.5%
sezon ort. 19.9%
Zorlanan top kaybı
11.6%
sezon ort. 14.5%
30.0%
sezon ort. 25.6%
Rakip hücum ribaundu %
40.0%
sezon ort. 28.9%
8.1%
sezon ort. 19.2%
Rakip serbest atış oranı
23.7%
sezon ort. 24.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.