KBSL · 21. Hafta · 2022-2023 · 9 Mart 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding maçı 18 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 24 | 12 | 15 | 11 | 62 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 25 | 15 | 21 | 19 | 80 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 71.9 | Tempo | 70.9 sezon ort. 76.7 |
| Hücum | ||
87.1 sezon ort. 106.4 | 100 hücumda sayı | 113.3 sezon ort. 116.4 |
47.6% sezon ort. 52.1% | eFG% | 55.1% sezon ort. 54.7% |
20.0% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 13.2% |
25.7% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 34.9% |
8.1% sezon ort. 26.4% | Serbest atış oranı | 8.8% sezon ort. 20.7% |
37.1% sezon ort. 38.7% | Üçlük payı | 23.5% sezon ort. 32.0% |
| Savunma | ||
113.3 sezon ort. 93.5 | 100 savunmada yenen sayı | 87.1 sezon ort. 86.3 |
55.1% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 47.6% sezon ort. 46.4% |
15.5% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 20.0% sezon ort. 22.6% |
39.4% sezon ort. 23.1% | Rakip hücum ribaundu % | 25.7% sezon ort. 23.8% |
8.8% sezon ort. 19.5% | Rakip serbest atış oranı | 8.1% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk+11.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 37 dk−16.4 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 34 dk−15.0 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 37 dk−11.9 PIR
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 36 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alperi Onar 100 top çalma barajını geçti
- Azura Breeona Stevens 10 blok barajını geçti
- Kıah Irene Stokes 1.500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 71.2 | 70.9 | 87.1 | 47.6% | 20.0% | 25.7% | 8.1% | 113.3 | 55.1% | 15.5% | 60.6% | 8.8% | -26.2 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 70.6 | 70.9 | 113.3 | 55.1% | 15.5% | 39.4% | 8.8% | 87.1 | 47.6% | 20.0% | 74.3% | 8.1% | +26.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 26/62 (%41.9) | Saha İçi Şut | 35/68 (%51.5) |
| 19/39 (%48.7) | 2 Sayı | 30/52 (%57.7) |
| 7/23 (%30.4) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 3/5 (%60.0) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 29 | Ribaund | 39 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 16 | Asist | 25 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 13 |
| 11 | Faul | 11 |
| 127 | Verimlilik (PIR) | 204 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 26 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 5, Fenerbahçe Alagöz Holding 21 galibiyet aldı.
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 80-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 69-63 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 74-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 56-71 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 70-57 Galatasaray Çağdaş Faktoring


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 30.11.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 80-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 08.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 17.04.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 84-60 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 19.04.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

