KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2022-2023 · 18 Nisan 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 22-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 22 | 23 | 22 | 17 | 84 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 20 | 22 | 10 | 8 | 60 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 76.6 | Tempo | 74.5 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
111.3 sezon ort. 116.5 | 100 hücumda sayı | 81.6 sezon ort. 106.6 |
53.7% sezon ort. 54.7% | eFG% | 42.3% sezon ort. 52.3% |
13.9% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 16.5% |
30.6% sezon ort. 35.2% | Hücum ribaundu % | 19.0% sezon ort. 31.4% |
25.4% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 26.3% |
29.9% sezon ort. 31.8% | Üçlük payı | 44.6% sezon ort. 38.4% |
| Savunma | ||
81.6 sezon ort. 86.5 | 100 savunmada yenen sayı | 111.3 sezon ort. 93.6 |
42.3% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 53.7% sezon ort. 46.0% |
15.9% sezon ort. 22.7% | Zorlanan top kaybı | 13.9% sezon ort. 15.1% |
19.0% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 23.3% |
12.3% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk+12.7 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+4.2 PIR
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+3.9 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 24 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Breanna Mackenzie Stewart Fenerbahçe Alagöz Holding · 31 dk−12.8 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk−10.4 PIR
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk−9.9 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Emma Meesseman 100 ribaund barajını geçti
- Teaira McCovan 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 75.5 | 74.5 | 111.3 | 53.7% | 13.9% | 30.6% | 25.4% | 81.6 | 42.3% | 15.9% | 81.0% | 12.3% | +29.7 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 73.5 | 74.5 | 81.6 | 42.3% | 15.9% | 19.0% | 12.3% | 111.3 | 53.7% | 13.9% | 69.4% | 25.4% | -29.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 32/67 (%47.8) | Saha İçi Şut | 25/65 (%38.5) |
| 24/47 (%51.1) | 2 Sayı | 20/36 (%55.6) |
| 8/20 (%40.0) | 3 Sayı | 5/29 (%17.2) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 5/8 (%62.5) |
| 45 | Ribaund | 33 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 28 | Asist | 21 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 6 | Blok | 4 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 13 | Faul | 15 |
| 230 | Verimlilik (PIR) | 141 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 27 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 22, Galatasaray Çağdaş Faktoring 5 galibiyet aldı.
- 2022-2023 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 80-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2021-2022 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 69-63 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 74-56 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 2020-2021 · Galatasaray Çağdaş Faktoring 56-71 Fenerbahçe Alagöz Holding


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 30.11.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 80-72 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 08.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 62-80 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 17.04.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 84-60 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 19.04.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 78-87 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

