KBSL · 26. Hafta · 2022-2023 · 30 Mart 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 3. çeyreği 30-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 23 | 28 | 30 | 25 | 106 |
| OGM Ormanspor | 18 | 18 | 17 | 13 | 66 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.2 sezon ort. 76.6 | Tempo | 76.2 sezon ort. 73.7 |
| Hücum | ||
138.4 sezon ort. 115.6 | 100 hücumda sayı | 87.2 sezon ort. 100.2 |
68.1% sezon ort. 54.3% | eFG% | 47.4% sezon ort. 48.7% |
16.6% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 26.5% sezon ort. 16.3% |
46.7% sezon ort. 34.7% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 26.6% |
21.7% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 24.1% |
39.1% sezon ort. 31.5% | Üçlük payı | 53.4% sezon ort. 39.9% |
| Savunma | ||
87.2 sezon ort. 86.3 | 100 savunmada yenen sayı | 138.4 sezon ort. 107.2 |
47.4% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 68.1% sezon ort. 50.5% |
26.5% sezon ort. 22.4% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 12.7% |
30.6% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 46.7% sezon ort. 25.9% |
22.4% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 27.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 32 dk+17.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 16 dk+13.5 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+7.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 33 dk+4.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Monique Thomas OGM Ormanspor · 35 dk−15.4 PIR
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 19 dk−14.2 PIR
- Alexis Michelle Jones OGM Ormanspor · 23 dk−5.8 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Alagöz Holding · 23 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 200. maçına çıktı
- Jasmine Monique Thomas 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 76.6 | 76.2 | 138.4 | 68.1% | 16.6% | 46.7% | 21.7% | 87.2 | 47.4% | 26.5% | 69.4% | 22.4% | +51.2 |
| OGM Ormanspor | 75.7 | 76.2 | 87.2 | 47.4% | 26.5% | 30.6% | 22.4% | 138.4 | 68.1% | 16.6% | 53.3% | 21.7% | -51.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 41/69 (%59.4) | Saha İçi Şut | 21/58 (%36.2) |
| 29/42 (%69.0) | 2 Sayı | 8/27 (%29.6) |
| 12/27 (%44.4) | 3 Sayı | 13/31 (%41.9) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 11/13 (%84.6) |
| 39 | Ribaund | 27 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 16 |
| 31 | Asist | 16 |
| 14 | Top Çalma | 8 |
| 4 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 23 |
| 14 | Faul | 12 |
| 292 | Verimlilik (PIR) | 106 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 11, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2022OGM Ormanspor 72-100 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 29.03.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 106-66 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

