KBSL · 25. Hafta · 2022-2023 · 28 Mart 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk çeyreği 31-6 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Rize Belediyesi | 6 | 19 | 15 | 14 | 54 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 31 | 22 | 35 | 22 | 110 |
| Rize Belediyesi | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.7 sezon ort. 77.3 | Tempo | 78.7 sezon ort. 76.5 |
| Hücum | ||
70.2 sezon ort. 84.8 | 100 hücumda sayı | 136.7 sezon ort. 115.6 |
38.3% sezon ort. 41.8% | eFG% | 57.9% sezon ort. 54.6% |
20.0% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 7.3% sezon ort. 13.5% |
18.2% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 39.0% sezon ort. 34.9% |
14.1% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 20.7% sezon ort. 20.3% |
43.8% sezon ort. 41.7% | Üçlük payı | 35.4% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
136.7 sezon ort. 97.6 | 100 savunmada yenen sayı | 70.2 sezon ort. 86.8 |
57.9% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 38.3% sezon ort. 46.7% |
7.3% sezon ort. 18.1% | Zorlanan top kaybı | 20.0% sezon ort. 22.6% |
39.0% sezon ort. 31.0% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 24.1% |
20.7% sezon ort. 26.8% | Rakip serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Breanna Mackenzie Stewart Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk+15.3 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Alagöz Holding · 21 dk+13.4 PIR
- Gizem Başaran Turan Fenerbahçe Alagöz Holding · 19 dk+11.2 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Alagöz Holding · 18 dk+9.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elif İstanbulluoğlu Fenerbahçe Alagöz Holding · 13 dk−9.4 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk−8.2 PIR
- Marie Elise Benson Rize Belediyesi · 29 dk−7.8 PIR
- Deniz Üstün Rize Belediyesi · 17 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Rize Belediyesi | 77.0 | 78.7 | 70.2 | 38.3% | 20.0% | 18.2% | 14.1% | 136.7 | 57.9% | 7.3% | 61.0% | 20.7% | -66.5 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 80.5 | 78.7 | 136.7 | 57.9% | 7.3% | 39.0% | 20.7% | 70.2 | 38.3% | 20.0% | 81.8% | 14.1% | +66.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Rize Belediyesi | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 21/64 (%32.8) | Saha İçi Şut | 42/82 (%51.2) |
| 14/36 (%38.9) | 2 Sayı | 31/53 (%58.5) |
| 7/28 (%25.0) | 3 Sayı | 11/29 (%37.9) |
| 5/9 (%55.6) | Serbest Atış | 15/17 (%88.2) |
| 33 | Ribaund | 52 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 8 | Asist | 28 |
| 3 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 5 |
| 17 | Top Kaybı | 7 |
| 15 | Faul | 15 |
| 69 | Verimlilik (PIR) | 311 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.12.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 98-50 Rize Belediyesi
- 27.03.2023Rize Belediyesi 54-110 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

