WbInsight

KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2022-2023 · 9 Nisan 2023 00:00

Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 33-14 kazanarak maçı erken kopardı. Nesibe Aydın ikinci yarıda 34-29 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring3322141584
Nesibe Aydın1420221268
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriNesibe Aydın
Tempo
69.8
sezon ort. 71.9
Tempo
69.8
sezon ort. 74.3
Hücum
119.8
sezon ort. 105.3
100 hücumda sayı
97.9
sezon ort. 102.9
54.8%
sezon ort. 51.9%
eFG%
40.0%
sezon ort. 50.2%
11.1%
sezon ort. 16.6%
Top kaybı oranı
9.9%
sezon ort. 15.4%
30.6%
sezon ort. 30.9%
Hücum ribaundu %
26.8%
sezon ort. 26.6%
37.1%
sezon ort. 25.4%
Serbest atış oranı
26.2%
sezon ort. 24.8%
48.4%
sezon ort. 38.3%
Üçlük payı
41.5%
sezon ort. 38.7%
Savunma
97.9
sezon ort. 94.0
100 savunmada yenen sayı
119.8
sezon ort. 94.2
40.0%
sezon ort. 46.5%
Rakip eFG%
54.8%
sezon ort. 45.3%
9.9%
sezon ort. 15.3%
Zorlanan top kaybı
11.1%
sezon ort. 18.0%
26.8%
sezon ort. 23.4%
Rakip hücum ribaundu %
30.6%
sezon ort. 29.1%
26.2%
sezon ort. 18.9%
Rakip serbest atış oranı
37.1%
sezon ort. 29.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.