KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2022-2023 · 1 Nisan 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 17 | 23 | 16 | 20 | 76 |
| Nesibe Aydın | 20 | 15 | 17 | 17 | 69 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.1 sezon ort. 72.0 | Tempo | 67.1 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 103.3 sezon ort. 102.7 |
51.6% sezon ort. 52.0% | eFG% | 41.1% sezon ort. 50.1% |
11.3% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 14.5% sezon ort. 15.2% |
34.3% sezon ort. 30.8% | Hücum ribaundu % | 43.2% sezon ort. 26.1% |
30.6% sezon ort. 25.7% | Serbest atış oranı | 32.3% sezon ort. 24.6% |
41.9% sezon ort. 38.5% | Üçlük payı | 45.2% sezon ort. 38.6% |
| Savunma | ||
103.3 sezon ort. 93.9 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 94.5 |
41.1% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 51.6% sezon ort. 45.4% |
14.5% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 18.0% |
43.2% sezon ort. 22.9% | Rakip hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 29.0% |
32.3% sezon ort. 18.7% | Rakip serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 30.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Merritt Ramona Hempe Nesibe Aydın · 27 dk+8.1 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 37 dk+4.5 PIR
- Büşra Akbaş Galatasaray Çağdaş Faktoring · 18 dk+4.0 PIR
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Derin Yaya Nesibe Aydın · 35 dk−8.1 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk−7.7 PIR
- Epifaniya Yashey Prints Galatasaray Çağdaş Faktoring · 25 dk−7.6 PIR
- Işıl Alben Galatasaray Çağdaş Faktoring · 23 dk−7.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 67.4 | 67.1 | 112.8 | 51.6% | 11.3% | 34.3% | 30.6% | 103.3 | 41.1% | 14.5% | 56.8% | 32.3% | +9.5 |
| Nesibe Aydın | 66.8 | 67.1 | 103.3 | 41.1% | 14.5% | 43.2% | 32.3% | 112.8 | 51.6% | 11.3% | 65.7% | 30.6% | -9.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 28/62 (%45.2) | Saha İçi Şut | 23/62 (%37.1) |
| 20/36 (%55.6) | 2 Sayı | 18/34 (%52.9) |
| 8/26 (%30.8) | 3 Sayı | 5/28 (%17.9) |
| 12/19 (%63.2) | Serbest Atış | 18/20 (%90.0) |
| 33 | Ribaund | 39 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 16 | Asist | 11 |
| 3 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 0 |
| 9 | Top Kaybı | 12 |
| 20 | Faul | 21 |
| 152 | Verimlilik (PIR) | 140 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 8, Nesibe Aydın 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 29.12.2022Galatasaray Çağdaş Faktoring 76-57 Nesibe Aydın
- 29.03.2023Nesibe Aydın 62-64 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 31.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 76-69 Nesibe Aydın
- 06.04.2023Nesibe Aydın 78-69 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 08.04.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 84-68 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

