KBSL · 23. Hafta · 2022-2023 · 18 Mart 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 3. çeyreği 26-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 23 | 22 | 26 | 19 | 90 |
| Emlak Konut | 18 | 21 | 12 | 17 | 68 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.9 sezon ort. 71.9 | Tempo | 68.9 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
129.5 sezon ort. 105.0 | 100 hücumda sayı | 99.5 sezon ort. 97.1 |
60.1% sezon ort. 51.7% | eFG% | 48.5% sezon ort. 48.3% |
9.9% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 10.5% sezon ort. 16.7% |
33.3% sezon ort. 30.8% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 26.3% |
11.6% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 4.5% sezon ort. 24.2% |
39.1% sezon ort. 38.6% | Üçlük payı | 26.9% sezon ort. 26.2% |
| Savunma | ||
99.5 sezon ort. 94.0 | 100 savunmada yenen sayı | 129.5 sezon ort. 93.4 |
48.5% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 60.1% sezon ort. 45.5% |
10.5% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 9.9% sezon ort. 15.1% |
21.1% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 23.7% |
4.5% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 11.6% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Teaira McCovan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+15.4 PIR
- Kamile Nacickaite Galatasaray Çağdaş Faktoring · 33 dk+10.5 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+4.0 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 21 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 32 dk−6.7 PIR
- Azura Breeona Stevens Galatasaray Çağdaş Faktoring · 22 dk−4.6 PIR
- Büşra Akbaş Galatasaray Çağdaş Faktoring · 21 dk−4.0 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 27 dk−2.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 2.500 sayı barajını geçti
- Harika Gözde Eldaş 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 69.5 | 68.9 | 129.5 | 60.1% | 9.9% | 33.3% | 11.6% | 99.5 | 48.5% | 10.5% | 78.9% | 4.5% | +29.9 |
| Emlak Konut | 68.3 | 68.9 | 99.5 | 48.5% | 10.5% | 21.1% | 4.5% | 129.5 | 60.1% | 9.9% | 66.7% | 11.6% | -29.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 36/69 (%52.2) | Saha İçi Şut | 29/67 (%43.3) |
| 25/42 (%59.5) | 2 Sayı | 22/49 (%44.9) |
| 11/27 (%40.7) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 41 | Ribaund | 30 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 22 | Asist | 15 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 8 | Top Kaybı | 8 |
| 13 | Faul | 11 |
| 232 | Verimlilik (PIR) | 147 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 09.12.2022Emlak Konut 74-66 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 17.03.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-68 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

