KBSL · 1. Hafta · 2023-2024 · 13 Eylül 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 22-14 kazanarak maçı erken kopardı. Emlak Konut ikinci yarıda 25-22 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 22 | 12 | 12 | 10 | 56 |
| Emlak Konut | 14 | 7 | 17 | 8 | 46 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.7 sezon ort. 80.0 | Tempo | 66.7 sezon ort. 78.1 |
| Hücum | ||
82.3 sezon ort. 107.0 | 100 hücumda sayı | 70.5 sezon ort. 97.2 |
36.8% sezon ort. 53.4% | eFG% | 30.5% sezon ort. 49.9% |
11.8% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 13.7% sezon ort. 18.0% |
34.0% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 31.3% sezon ort. 24.3% |
9.7% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 21.3% |
38.9% sezon ort. 34.9% | Üçlük payı | 37.5% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
70.5 sezon ort. 104.1 | 100 savunmada yenen sayı | 82.3 sezon ort. 102.7 |
30.5% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 36.8% sezon ort. 48.8% |
13.7% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 11.8% sezon ort. 15.2% |
31.3% sezon ort. 29.2% | Rakip hücum ribaundu % | 34.0% sezon ort. 29.5% |
18.8% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 9.7% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 30 dk+6.7 PIR
- Büşra Akbaş Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk+5.6 PIR
- Gizem Yavuz Yar Galatasaray Çağdaş Faktoring · 11 dk+2.0 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 23 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Galatasaray Çağdaş Faktoring · 29 dk−11.8 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 30 dk−11.2 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 37 dk−10.5 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 26 dk−7.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sude Yılmaz 100. maçına çıktı
- Harika Gözde Eldaş 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 68.1 | 66.7 | 82.3 | 36.8% | 11.8% | 34.0% | 9.7% | 70.5 | 30.5% | 13.7% | 68.8% | 18.8% | +11.8 |
| Emlak Konut | 65.3 | 66.7 | 70.5 | 30.5% | 13.7% | 31.3% | 18.8% | 82.3 | 36.8% | 11.8% | 66.0% | 9.7% | -11.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 23/72 (%31.9) | Saha İçi Şut | 17/64 (%26.6) |
| 16/44 (%36.4) | 2 Sayı | 12/40 (%30.0) |
| 7/28 (%25.0) | 3 Sayı | 5/24 (%20.8) |
| 3/7 (%42.9) | Serbest Atış | 7/12 (%58.3) |
| 50 | Ribaund | 48 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 13 | Asist | 12 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 11 |
| 18 | Faul | 16 |
| 132 | Verimlilik (PIR) | 90 |
Galatasaray Çağdaş Faktoring
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Emlak Konut
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Galatasaray Çağdaş Faktoring 1, Emlak Konut 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 12.09.2023Galatasaray Çağdaş Faktoring 56-46 Emlak Konut
- 22.12.2023Emlak Konut 85-93 Galatasaray Çağdaş Faktoring
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

