WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2022-2023 · 20 Nisan 2023 00:00

Fenerbahçe Alagöz Holding ilk yarıyı 41-43 geride kapattı, ikinci yarıyı 46-35 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Galatasaray Çağdaş Faktoring1825221378
Fenerbahçe Alagöz Holding1922222487
Dört Faktör
Galatasaray Çağdaş FaktoringKategoriFenerbahçe Alagöz Holding
Tempo
77.1
sezon ort. 71.7
Tempo
77.1
sezon ort. 76.5
Hücum
100.6
sezon ort. 106.0
100 hücumda sayı
113.5
sezon ort. 116.4
57.8%
sezon ort. 51.8%
eFG%
62.1%
sezon ort. 54.5%
20.1%
sezon ort. 16.3%
Top kaybı oranı
15.9%
sezon ort. 13.2%
21.2%
sezon ort. 31.2%
Hücum ribaundu %
17.2%
sezon ort. 35.5%
12.5%
sezon ort. 26.3%
Serbest atış oranı
9.1%
sezon ort. 20.6%
43.8%
sezon ort. 38.5%
Üçlük payı
19.7%
sezon ort. 32.1%
Savunma
113.5
sezon ort. 93.5
100 savunmada yenen sayı
100.6
sezon ort. 85.8
62.1%
sezon ort. 45.7%
Rakip eFG%
57.8%
sezon ort. 46.0%
15.9%
sezon ort. 15.1%
Zorlanan top kaybı
20.1%
sezon ort. 22.6%
17.2%
sezon ort. 23.7%
Rakip hücum ribaundu %
21.2%
sezon ort. 23.9%
9.1%
sezon ort. 19.5%
Rakip serbest atış oranı
12.5%
sezon ort. 23.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.