KBSL · 1. Hafta · 2024-2025 · 29 Eylül 2024 00:00
Çimsa ÇBK Mersin ilk çeyreği 26-14 kazanarak maçı erken kopardı. Emlak Konut ikinci yarıda 40-38 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 14 | 15 | 25 | 15 | 69 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 26 | 25 | 21 | 17 | 89 |
| Emlak Konut | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.8 sezon ort. 74.6 | Tempo | 71.8 sezon ort. 72.8 |
| Hücum | ||
94.6 sezon ort. 104.0 | 100 hücumda sayı | 126.1 sezon ort. 109.1 |
50.8% sezon ort. 51.1% | eFG% | 60.2% sezon ort. 52.6% |
18.5% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 12.4% sezon ort. 15.7% |
23.5% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 31.8% |
14.5% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 26.1% |
40.3% sezon ort. 42.9% | Üçlük payı | 35.9% sezon ort. 39.2% |
| Savunma | ||
126.1 sezon ort. 96.5 | 100 savunmada yenen sayı | 94.6 sezon ort. 97.1 |
60.2% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 49.0% |
12.4% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 16.4% |
30.3% sezon ort. 26.5% | Rakip hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 23.1% |
23.4% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 29 dk+7.0 PIR
- Marine Fauthoux Çimsa ÇBK Mersin · 37 dk+6.7 PIR
- Sinem Ataş Çimsa ÇBK Mersin · 33 dk+6.4 PIR
- Şevval Akalan Çimsa ÇBK Mersin · 10 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Emlak Konut · 39 dk−9.7 PIR
- Ivon Anderson Çimsa ÇBK Mersin · 35 dk−4.7 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 24 dk−3.7 PIR
- Regan Ayleen Magarity Çimsa ÇBK Mersin · 35 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Berfin Sertoğlu 100 ribaund barajını geçti
- Sehernaz Çidal 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 73.0 | 71.8 | 94.6 | 50.8% | 18.5% | 23.5% | 14.5% | 126.1 | 60.2% | 12.4% | 69.7% | 23.4% | -31.5 |
| Çimsa ÇBK Mersin | 70.6 | 71.8 | 126.1 | 60.2% | 12.4% | 30.3% | 23.4% | 94.6 | 50.8% | 18.5% | 76.5% | 14.5% | +31.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Çimsa ÇBK Mersin |
|---|---|---|
| 28/62 (%45.2) | Saha İçi Şut | 33/64 (%51.6) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 22/41 (%53.7) |
| 7/25 (%28.0) | 3 Sayı | 11/23 (%47.8) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 31 | Ribaund | 36 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 18 | Asist | 26 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 10 |
| 18 | Faul | 14 |
| 143 | Verimlilik (PIR) | 227 |
Emlak Konut
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Çimsa ÇBK Mersin
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Emlak Konut 0, Çimsa ÇBK Mersin 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.09.2024Emlak Konut 69-89 Çimsa ÇBK Mersin
- 24.12.2024Çimsa ÇBK Mersin 83-82 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

