KBSL · 24. Hafta · 2020-2021 · 6 Mart 2021 00:00

83 - 34

Birevim Elazığ İl Özel İdare 2. çeyreği 21-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 22 | 21 | 20 | 20 | 83 |
| Samsun Canik Belediye | 10 | 7 | 8 | 9 | 34 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.7 sezon ort. 74.8 | Tempo | 68.7 sezon ort. 79.9 |
| Hücum | ||
118.6 sezon ort. 99.8 | 100 hücumda sayı | 50.4 sezon ort. 68.0 |
50.7% sezon ort. 48.7% | eFG% | 28.7% sezon ort. 36.0% |
9.3% sezon ort. 16.3% | Top kaybı oranı | 27.3% sezon ort. 22.8% |
38.1% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 5.7% sezon ort. 19.7% |
12.2% sezon ort. 28.0% | Serbest atış oranı | 17.0% sezon ort. 19.7% |
50.0% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 44.7% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
50.4 sezon ort. 106.7 | 100 savunmada yenen sayı | 118.6 sezon ort. 128.6 |
28.7% sezon ort. 52.5% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 59.2% |
27.3% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 9.3% sezon ort. 11.3% |
5.7% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 39.0% |
17.0% sezon ort. 27.8% | Rakip serbest atış oranı | 12.2% sezon ort. 19.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Şuğranur Sönmez Birevim Elazığ İl Özel İdare · 40 dk+19.5 PIR
- Gamze Takmaz Birevim Elazığ İl Özel İdare · 31 dk+16.3 PIR
- Esma Çelen Türk Birevim Elazığ İl Özel İdare · 29 dk+16.0 PIR
- Sera Özelçi Birevim Elazığ İl Özel İdare · 35 dk+15.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 19 dk−6.1 PIR
- Elif Korkut Samsun Canik Belediye · 14 dk−3.4 PIR
- Nurgül Ersoy Samsun Canik Belediye · 17 dk−2.4 PIR
- Bilgesu Erduran Samsun Canik Belediye · 15 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Şuğranur Sönmez 100 sayı barajını geçti
- Naile Çırak 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 70.0 | 68.7 | 118.6 | 50.7% | 9.3% | 38.1% | 12.2% | 50.4 | 28.7% | 27.3% | 94.3% | 17.0% | +68.3 |
| Samsun Canik Belediye | 67.5 | 68.7 | 50.4 | 28.7% | 27.3% | 5.7% | 17.0% | 118.6 | 50.7% | 9.3% | 61.9% | 12.2% | -68.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 32/74 (%43.2) | Saha İçi Şut | 12/47 (%25.5) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 11/37 (%29.7) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 49 | Ribaund | 28 |
| 16 | Hücum Ribaundu | 2 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 25 | Asist | 6 |
| 11 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 1 |
| 8 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 15 |
| 111 | Verimlilik (PIR) | 16 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Birevim Elazığ İl Özel İdare 2, Samsun Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.12.2020Samsun Canik Belediye 48-82 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 05.03.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 83-34 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.