KBSL · 2. Hafta · 2024-2025 · 5 Ekim 2024 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 31-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 24 | 16 | 16 | 18 | 74 |
| Emlak Konut | 12 | 31 | 25 | 10 | 78 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.2 sezon ort. 78.6 | Tempo | 76.2 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
98.8 sezon ort. 99.8 | 100 hücumda sayı | 100.6 sezon ort. 103.8 |
42.6% sezon ort. 49.6% | eFG% | 48.4% sezon ort. 51.2% |
14.6% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 15.6% |
31.8% sezon ort. 26.8% | Hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 26.5% |
26.5% sezon ort. 27.5% | Serbest atış oranı | 39.3% sezon ort. 22.8% |
38.2% sezon ort. 36.6% | Üçlük payı | 41.0% sezon ort. 42.9% |
| Savunma | ||
100.6 sezon ort. 111.3 | 100 savunmada yenen sayı | 98.8 sezon ort. 97.5 |
48.4% sezon ort. 55.2% | Rakip eFG% | 42.6% sezon ort. 46.2% |
14.4% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 14.7% |
17.6% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 26.4% |
39.3% sezon ort. 25.9% | Rakip serbest atış oranı | 26.5% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Victoria Macaulay Emlak Konut · 33 dk+12.8 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 25 dk+10.1 PIR
- Courtney Alexandria Hurt İlkem Yapı Tarsus Spor · 34 dk+5.6 PIR
- İnci Güçlü Emlak Konut · 15 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 33 dk−14.7 PIR
- Shyla Heal İlkem Yapı Tarsus Spor · 32 dk−10.2 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 30 dk−7.9 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 19 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Büşra Akgün 250 ribaund barajını geçti
- Gamze Takmaz 350. maçına çıktı
- Aisha Marie Sheppard 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 74.9 | 76.2 | 98.8 | 42.6% | 14.6% | 31.8% | 26.5% | 100.6 | 48.4% | 14.4% | 82.4% | 39.3% | -1.8 |
| Emlak Konut | 77.6 | 76.2 | 100.6 | 48.4% | 14.4% | 17.6% | 39.3% | 98.8 | 42.6% | 14.6% | 68.2% | 26.5% | +1.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 25/68 (%36.8) | Saha İçi Şut | 26/61 (%42.6) |
| 17/42 (%40.5) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 8/26 (%30.8) | 3 Sayı | 7/25 (%28.0) |
| 16/18 (%88.9) | Serbest Atış | 19/24 (%79.2) |
| 42 | Ribaund | 36 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 19 | Asist | 16 |
| 5 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 20 |
| 161 | Verimlilik (PIR) | 172 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İlkem Yapı Tarsus Spor 1, Emlak Konut 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 04.10.2024İlkem Yapı Tarsus Spor 74-78 Emlak Konut
- 28.12.2024Emlak Konut 81-67 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

