WbInsight

KBSL · 30. Hafta · 2023-2024 · 20 Mart 2024 00:00

86 - 79

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

Emlak Konut ilk yarıyı 35-47 geride kapattı, ikinci yarıyı 51-32 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Emlak Konut1619292286
İlkem Yapı Tarsus Spor2225112179
Dört Faktör
Emlak KonutKategoriİlkem Yapı Tarsus Spor
Tempo
74.8
sezon ort. 77.8
Tempo
74.8
sezon ort. 78.5
Hücum
113.5
sezon ort. 95.8
100 hücumda sayı
107.2
sezon ort. 99.2
53.8%
sezon ort. 49.0%
eFG%
53.1%
sezon ort. 47.4%
12.8%
sezon ort. 18.0%
Top kaybı oranı
19.6%
sezon ort. 16.5%
27.8%
sezon ort. 24.5%
Hücum ribaundu %
35.1%
sezon ort. 31.3%
30.3%
sezon ort. 20.9%
Serbest atış oranı
20.3%
sezon ort. 21.2%
33.3%
sezon ort. 39.6%
Üçlük payı
42.2%
sezon ort. 29.3%
Savunma
107.2
sezon ort. 101.8
100 savunmada yenen sayı
113.5
sezon ort. 105.8
53.1%
sezon ort. 48.2%
Rakip eFG%
53.8%
sezon ort. 50.9%
19.6%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
12.8%
sezon ort. 14.0%
35.1%
sezon ort. 29.5%
Rakip hücum ribaundu %
27.8%
sezon ort. 28.2%
20.3%
sezon ort. 23.9%
Rakip serbest atış oranı
30.3%
sezon ort. 26.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.