KBSL · 27. Hafta · 2023-2024 · 2 Mart 2024 00:00
Maç normal süreyi 70-70 berabere tamamladı; OGM Ormanspor uzatmada 8-6 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 17 | 20 | 21 | 12 | 8 | 78 |
| Emlak Konut | 26 | 16 | 20 | 8 | 6 | 76 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.5 sezon ort. 77.1 | Tempo | 80.5 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
94.5 sezon ort. 103.3 | 100 hücumda sayı | 96.8 sezon ort. 96.4 |
44.6% sezon ort. 50.1% | eFG% | 51.5% sezon ort. 49.1% |
11.3% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 15.4% sezon ort. 17.9% |
30.6% sezon ort. 31.4% | Hücum ribaundu % | 15.0% sezon ort. 25.0% |
9.6% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 11.8% sezon ort. 21.6% |
38.6% sezon ort. 30.8% | Üçlük payı | 45.6% sezon ort. 39.1% |
| Savunma | ||
96.8 sezon ort. 100.8 | 100 savunmada yenen sayı | 94.5 sezon ort. 102.3 |
51.5% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 44.6% sezon ort. 48.6% |
15.4% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 15.2% |
15.0% sezon ort. 25.3% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 29.7% |
11.8% sezon ort. 26.2% | Rakip serbest atış oranı | 9.6% sezon ort. 24.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Feyonda Rena Fitzgerald Emlak Konut · 42 dk+16.2 PIR
- Alesia Kaorie Sutton OGM Ormanspor · 43 dk+3.4 PIR
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 42 dk+1.7 PIR
- Banu Şimşek OGM Ormanspor · 11 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 45 dk−19.6 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 43 dk−11.9 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 33 dk−7.1 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 41 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 1.000 ribaund barajını geçti
- Sydney Rose Wiese 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 82.5 | 80.5 | 94.5 | 44.6% | 11.3% | 30.6% | 9.6% | 96.8 | 51.5% | 15.4% | 85.0% | 11.8% | -2.3 |
| Emlak Konut | 78.5 | 80.5 | 96.8 | 51.5% | 15.4% | 15.0% | 11.8% | 94.5 | 44.6% | 11.3% | 69.4% | 9.6% | +2.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 34/83 (%41.0) | Saha İçi Şut | 29/68 (%42.6) |
| 28/51 (%54.9) | 2 Sayı | 17/37 (%45.9) |
| 6/32 (%18.8) | 3 Sayı | 12/31 (%38.7) |
| 4/8 (%50.0) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 49 | Ribaund | 40 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 14 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 12 | Faul | 11 |
| 170 | Verimlilik (PIR) | 161 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 1, Emlak Konut 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.11.2023Emlak Konut 63-88 OGM Ormanspor
- 01.03.2024OGM Ormanspor 78-76 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

