KBSL · 12. Hafta · 2023-2024 · 26 Kasım 2023 00:00
OGM Ormanspor ilk yarıyı 43-45 geride kapattı, ikinci yarıyı 45-18 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 25 | 20 | 9 | 9 | 63 |
| OGM Ormanspor | 26 | 17 | 18 | 27 | 88 |
| Emlak Konut | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.9 sezon ort. 77.7 | Tempo | 75.9 sezon ort. 77.3 |
| Hücum | ||
82.8 sezon ort. 96.9 | 100 hücumda sayı | 116.1 sezon ort. 102.5 |
41.8% sezon ort. 49.5% | eFG% | 48.7% sezon ort. 49.9% |
16.7% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 5.6% sezon ort. 16.4% |
18.6% sezon ort. 24.8% | Hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 31.4% |
10.4% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 22.5% |
43.3% sezon ort. 39.2% | Üçlük payı | 22.7% sezon ort. 31.5% |
| Savunma | ||
116.1 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 82.8 sezon ort. 101.3 |
48.7% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 41.8% sezon ort. 48.8% |
5.6% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 16.7% sezon ort. 14.3% |
30.2% sezon ort. 29.7% | Rakip hücum ribaundu % | 18.6% sezon ort. 25.2% |
26.7% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 10.4% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 33 dk+19.0 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 20 dk+5.7 PIR
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 20 dk+3.2 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 20 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 22 dk−8.5 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 8 dk−4.4 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 31 dk−4.0 PIR
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 24 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.1 | 75.9 | 82.8 | 41.8% | 16.7% | 18.6% | 10.4% | 116.1 | 48.7% | 5.6% | 69.8% | 26.7% | -33.3 |
| OGM Ormanspor | 75.8 | 75.9 | 116.1 | 48.7% | 5.6% | 30.2% | 26.7% | 82.8 | 41.8% | 16.7% | 81.4% | 10.4% | +33.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 23/67 (%34.3) | Saha İçi Şut | 33/75 (%44.0) |
| 13/38 (%34.2) | 2 Sayı | 26/58 (%44.8) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 7/17 (%41.2) |
| 7/7 (%100.0) | Serbest Atış | 15/20 (%75.0) |
| 38 | Ribaund | 48 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 19 | Asist | 19 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 2 |
| 14 | Top Kaybı | 5 |
| 18 | Faul | 14 |
| 132 | Verimlilik (PIR) | 226 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.11.2023Emlak Konut 63-88 OGM Ormanspor
- 01.03.2024OGM Ormanspor 78-76 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

