KBSL · 8. Hafta · 2023-2024 · 28 Ekim 2023 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 27-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 21 | 27 | 23 | 20 | 91 |
| Çankaya Üniversitesi | 29 | 12 | 20 | 23 | 84 |
| Emlak Konut | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 77.6 | Tempo | 78.9 sezon ort. 83.2 |
| Hücum | ||
115.3 sezon ort. 95.7 | 100 hücumda sayı | 106.4 sezon ort. 99.3 |
57.4% sezon ort. 48.9% | eFG% | 50.0% sezon ort. 48.6% |
15.6% sezon ort. 17.9% | Top kaybı oranı | 10.0% sezon ort. 15.6% |
32.4% sezon ort. 24.3% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 23.0% |
26.5% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 27.9% |
27.9% sezon ort. 39.8% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 34.5% |
| Savunma | ||
106.4 sezon ort. 101.9 | 100 savunmada yenen sayı | 115.3 sezon ort. 111.7 |
50.0% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 57.4% sezon ort. 52.7% |
10.0% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 15.0% |
25.6% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 36.9% |
24.7% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 26.5% sezon ort. 24.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 27 dk+13.3 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 14 dk+12.0 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 26 dk+10.8 PIR
- Vionise Arons Pierre Louis Çankaya Üniversitesi · 30 dk+9.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nathalie Esie Marie Fontaine Çankaya Üniversitesi · 30 dk−7.8 PIR
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 18 dk−5.8 PIR
- Shatori Monuque Walker Çankaya Üniversitesi · 40 dk−5.1 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 40 dk−2.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Vionise Arons Pierre Louis 100 sayı barajını geçti
- Brooke Michelle Mc Carty-Williams 50 asist barajını geçti
- Nathalie Esie Marie Fontaine 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 78.9 | 78.9 | 115.3 | 57.4% | 15.6% | 32.4% | 26.5% | 106.4 | 50.0% | 10.0% | 74.4% | 24.7% | +8.9 |
| Çankaya Üniversitesi | 78.9 | 78.9 | 106.4 | 50.0% | 10.0% | 25.6% | 24.7% | 115.3 | 57.4% | 15.6% | 67.6% | 26.5% | -8.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 35/68 (%51.5) | Saha İçi Şut | 31/73 (%42.5) |
| 27/49 (%55.1) | 2 Sayı | 20/44 (%45.5) |
| 8/19 (%42.1) | 3 Sayı | 11/29 (%37.9) |
| 13/18 (%72.2) | Serbest Atış | 11/18 (%61.1) |
| 43 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 23 | Asist | 23 |
| 4 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 9 |
| 19 | Faul | 16 |
| 219 | Verimlilik (PIR) | 187 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 27.10.2023Emlak Konut 91-84 Çankaya Üniversitesi
- 01.02.2024Çankaya Üniversitesi 87-83 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

