KBSL · 4. Hafta · 2023-2024 · 1 Ekim 2023 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 22-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 25 | 19 | 28 | 22 | 94 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 19 | 23 | 22 | 12 | 76 |
| Emlak Konut | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.5 sezon ort. 77.4 | Tempo | 84.5 sezon ort. 82.0 |
| Hücum | ||
112.0 sezon ort. 95.8 | 100 hücumda sayı | 89.4 sezon ort. 97.1 |
57.6% sezon ort. 48.8% | eFG% | 43.2% sezon ort. 48.5% |
18.4% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 18.1% sezon ort. 15.4% |
37.8% sezon ort. 24.1% | Hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 22.0% |
25.0% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 37.9% sezon ort. 23.5% |
33.3% sezon ort. 39.6% | Üçlük payı | 31.8% sezon ort. 38.1% |
| Savunma | ||
89.4 sezon ort. 102.5 | 100 savunmada yenen sayı | 112.0 sezon ort. 105.5 |
43.2% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 57.6% sezon ort. 51.2% |
18.1% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 18.4% sezon ort. 15.5% |
22.5% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 28.7% |
37.9% sezon ort. 23.3% | Rakip serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 23.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 34 dk+12.5 PIR
- Gizem Uca Emlak Konut · 36 dk+8.3 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 17 dk+6.3 PIR
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 36 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 32 dk−7.9 PIR
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−4.6 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 39 dk−4.1 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 20 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kelsey Bone 750 ribaund barajını geçti
- Helin Boybeyi 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 83.9 | 84.5 | 112.0 | 57.6% | 18.4% | 37.8% | 25.0% | 89.4 | 43.2% | 18.1% | 77.5% | 37.9% | +22.6 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 85.0 | 84.5 | 89.4 | 43.2% | 18.1% | 22.5% | 37.9% | 112.0 | 57.6% | 18.4% | 62.2% | 25.0% | -22.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 38/72 (%52.8) | Saha İçi Şut | 27/66 (%40.9) |
| 31/48 (%64.6) | 2 Sayı | 24/45 (%53.3) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 11/18 (%61.1) | Serbest Atış | 19/25 (%76.0) |
| 45 | Ribaund | 32 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 21 | Asist | 18 |
| 6 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 1 |
| 18 | Top Kaybı | 17 |
| 20 | Faul | 14 |
| 214 | Verimlilik (PIR) | 150 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Emlak Konut 2, Antalya Toroslar Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.09.2023Emlak Konut 94-76 Antalya Toroslar Basketbol
- 06.01.2024Antalya Toroslar Basketbol 82-86 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

