KBSL · 2. Hafta · 2023-2024 · 16 Eylül 2023 00:00
Emlak Konut ilk yarıyı 25-27 geride kapattı, ikinci yarıyı 26-19 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 15 | 10 | 17 | 9 | 51 |
| Beşiktaş BOA | 17 | 10 | 10 | 9 | 46 |
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.2 sezon ort. 77.7 | Tempo | 76.2 sezon ort. 76.9 |
| Hücum | ||
66.9 sezon ort. 97.5 | 100 hücumda sayı | 60.4 sezon ort. 111.7 |
31.5% sezon ort. 49.8% | eFG% | 30.8% sezon ort. 49.7% |
18.5% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 22.3% sezon ort. 12.9% |
21.3% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 21.4% sezon ort. 34.9% |
18.5% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 23.3% sezon ort. 26.6% |
30.8% sezon ort. 39.7% | Üçlük payı | 35.0% sezon ort. 31.6% |
| Savunma | ||
60.4 sezon ort. 103.5 | 100 savunmada yenen sayı | 66.9 sezon ort. 99.6 |
30.8% sezon ort. 49.0% | Rakip eFG% | 31.5% sezon ort. 47.6% |
22.3% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 14.4% |
21.4% sezon ort. 30.0% | Rakip hücum ribaundu % | 21.3% sezon ort. 26.6% |
23.3% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 23.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 21 dk+7.2 PIR
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 33 dk+1.1 PIR
- Ceren Akpınar Emlak Konut · 16 dk+0.9 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş BOA · 33 dk+0.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 37 dk−14.3 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 31 dk−11.8 PIR
- Mihaela Lazic Beşiktaş BOA · 40 dk−6.8 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 38 dk−5.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 100 asist barajını geçti
- Melek Uzunoğlu 100. maçına çıktı
- Melek Uzunoğlu 50 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.3 | 76.2 | 66.9 | 31.5% | 18.5% | 21.3% | 18.5% | 60.4 | 30.8% | 22.3% | 78.6% | 23.3% | +6.5 |
| Beşiktaş BOA | 76.2 | 76.2 | 60.4 | 30.8% | 22.3% | 21.4% | 23.3% | 66.9 | 31.5% | 18.5% | 78.7% | 18.5% | -6.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 19/65 (%29.2) | Saha İçi Şut | 17/60 (%28.3) |
| 16/45 (%35.6) | 2 Sayı | 14/39 (%35.9) |
| 3/20 (%15.0) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 43 | Ribaund | 46 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 14 | Asist | 14 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 20 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 98 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Emlak Konut 1, Beşiktaş BOA 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 15.09.2023Emlak Konut 51-46 Beşiktaş BOA
- 26.12.2023Beşiktaş BOA 84-86 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

