KBSL · 25. Hafta · 2022-2023 · 28 Mart 2023 00:00
Emlak Konut maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 13 | 19 | 25 | 14 | 71 |
| Emlak Konut | 13 | 24 | 22 | 16 | 75 |
| Beşiktaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 76.2 | Tempo | 78.0 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
91.7 sezon ort. 95.1 | 100 hücumda sayı | 95.6 sezon ort. 97.2 |
41.7% sezon ort. 44.7% | eFG% | 39.4% sezon ort. 48.7% |
9.4% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 12.1% sezon ort. 16.7% |
17.8% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 39.6% sezon ort. 25.4% |
39.4% sezon ort. 26.3% | Serbest atış oranı | 21.3% sezon ort. 23.5% |
34.8% sezon ort. 27.3% | Üçlük payı | 21.3% sezon ort. 26.5% |
| Savunma | ||
95.6 sezon ort. 99.8 | 100 savunmada yenen sayı | 91.7 sezon ort. 94.7 |
39.4% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 41.7% sezon ort. 46.2% |
12.1% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 9.4% sezon ort. 15.1% |
39.6% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 17.8% sezon ort. 24.2% |
21.3% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 39.4% sezon ort. 20.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş · 38 dk+9.8 PIR
- Kübra İmren Sevindik Beşiktaş · 34 dk+9.6 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 26 dk+5.7 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 35 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dana Kiana Evans Beşiktaş · 40 dk−12.5 PIR
- Merve Arı Emlak Konut · 24 dk−6.4 PIR
- Monique Billings Beşiktaş · 38 dk−3.8 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 40 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 77.4 | 78.0 | 91.7 | 41.7% | 9.4% | 17.8% | 39.4% | 95.6 | 39.4% | 12.1% | 60.4% | 21.3% | -3.9 |
| Emlak Konut | 78.5 | 78.0 | 95.6 | 39.4% | 12.1% | 39.6% | 21.3% | 91.7 | 41.7% | 9.4% | 82.2% | 39.4% | +3.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 24/66 (%36.4) | Saha İçi Şut | 29/80 (%36.3) |
| 17/43 (%39.5) | 2 Sayı | 24/63 (%38.1) |
| 7/23 (%30.4) | 3 Sayı | 5/17 (%29.4) |
| 16/26 (%61.5) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 40 | Ribaund | 58 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 21 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 19 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 6 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 20 |
| 163 | Verimlilik (PIR) | 162 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 23.12.2022Emlak Konut 56-77 Beşiktaş
- 27.03.2023Beşiktaş 71-75 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

