KBSL · 24. Hafta · 2022-2023 · 24 Mart 2023 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 26-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 28 | 10 | 22 | 26 | 86 |
| Çankaya Üniversitesi | 10 | 16 | 18 | 5 | 49 |
| Emlak Konut | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.9 sezon ort. 74.9 | Tempo | 73.9 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
117.6 sezon ort. 96.4 | 100 hücumda sayı | 65.7 sezon ort. 94.6 |
62.9% sezon ort. 47.8% | eFG% | 26.4% sezon ort. 45.1% |
20.0% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 15.3% |
26.9% sezon ort. 26.1% | Hücum ribaundu % | 22.8% sezon ort. 23.9% |
24.1% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 25.9% |
29.3% sezon ort. 26.1% | Üçlük payı | 45.8% sezon ort. 40.0% |
| Savunma | ||
65.7 sezon ort. 95.6 | 100 savunmada yenen sayı | 117.6 sezon ort. 107.1 |
26.4% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 62.9% sezon ort. 51.8% |
10.3% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 20.0% sezon ort. 15.2% |
22.8% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 26.9% sezon ort. 30.4% |
20.8% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 24.1% sezon ort. 22.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 30 dk+21.2 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 39 dk+9.0 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 11 dk+7.5 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 25 dk+6.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 35 dk−12.4 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Çankaya Üniversitesi · 24 dk−9.4 PIR
- İdil Türk Çankaya Üniversitesi · 11 dk−5.1 PIR
- Gizem Sezer Çankaya Üniversitesi · 19 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Harika Gözde Eldaş 250 asist barajını geçti
- Shavonte Sade Zellous 200 top çalma barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 1.750 ribaund barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 750 asist barajını geçti
- Bahar Çağlar Ökten 300 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 73.2 | 73.9 | 117.6 | 62.9% | 20.0% | 26.9% | 24.1% | 65.7 | 26.4% | 10.3% | 77.2% | 20.8% | +51.9 |
| Çankaya Üniversitesi | 74.6 | 73.9 | 65.7 | 26.4% | 10.3% | 22.8% | 20.8% | 117.6 | 62.9% | 20.0% | 73.1% | 24.1% | -51.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 32/58 (%55.2) | Saha İçi Şut | 16/72 (%22.2) |
| 23/41 (%56.1) | 2 Sayı | 10/39 (%25.6) |
| 9/17 (%52.9) | 3 Sayı | 6/33 (%18.2) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 11/15 (%73.3) |
| 51 | Ribaund | 32 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 44 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 25 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 9 |
| 13 | Faul | 15 |
| 249 | Verimlilik (PIR) | 73 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.12.2022Çankaya Üniversitesi 62-94 Emlak Konut
- 23.03.2023Emlak Konut 86-49 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

