KBSL · 3. Hafta · 2023-2024 · 22 Eylül 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 2. çeyreği 33-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 24 | 33 | 22 | 19 | 98 |
| Emlak Konut | 13 | 12 | 15 | 12 | 52 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.9 sezon ort. 78.8 | Tempo | 78.9 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
123.3 sezon ort. 120.3 | 100 hücumda sayı | 66.3 sezon ort. 97.5 |
53.9% sezon ort. 57.8% | eFG% | 39.8% sezon ort. 49.5% |
9.6% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 27.5% sezon ort. 17.5% |
35.0% sezon ort. 32.1% | Hücum ribaundu % | 22.0% sezon ort. 24.7% |
22.1% sezon ort. 18.9% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 21.4% |
32.5% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 32.2% sezon ort. 39.6% |
| Savunma | ||
66.3 sezon ort. 87.4 | 100 savunmada yenen sayı | 123.3 sezon ort. 101.2 |
39.8% sezon ort. 44.9% | Rakip eFG% | 53.9% sezon ort. 48.2% |
27.5% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 15.3% |
22.0% sezon ort. 25.8% | Rakip hücum ribaundu % | 35.0% sezon ort. 29.5% |
16.9% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 22.1% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk+20.4 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 30 dk+7.1 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Alagöz Holding · 27 dk+6.6 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk+6.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 25 dk−12.1 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 23 dk−9.9 PIR
- Sudenur Akarpa Fenerbahçe Alagöz Holding · 17 dk−9.5 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 27 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 79.5 | 78.9 | 123.3 | 53.9% | 9.6% | 35.0% | 22.1% | 66.3 | 39.8% | 27.5% | 78.0% | 16.9% | +57.0 |
| Emlak Konut | 78.4 | 78.9 | 66.3 | 39.8% | 27.5% | 22.0% | 16.9% | 123.3 | 53.9% | 9.6% | 65.0% | 22.1% | -57.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 37/77 (%48.1) | Saha İçi Şut | 21/59 (%35.6) |
| 28/52 (%53.8) | 2 Sayı | 16/40 (%40.0) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 15/17 (%88.2) | Serbest Atış | 5/10 (%50.0) |
| 46 | Ribaund | 35 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 26 | Asist | 14 |
| 11 | Top Çalma | 4 |
| 6 | Blok | 3 |
| 9 | Top Kaybı | 24 |
| 11 | Faul | 16 |
| 267 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 2, Emlak Konut 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 21.09.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 98-52 Emlak Konut
- 29.12.2023Emlak Konut 58-96 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

