KBSL · 7. Hafta · 2023-2024 · 22 Ekim 2023 00:00
Emlak Konut ilk çeyreği 22-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 8 | 26 | 18 | 15 | 67 |
| Emlak Konut | 22 | 22 | 21 | 24 | 89 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
89.8 sezon ort. 85.8 | Tempo | 89.8 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
74.7 sezon ort. 84.5 | 100 hücumda sayı | 99.0 sezon ort. 96.3 |
36.3% sezon ort. 42.5% | eFG% | 56.9% sezon ort. 48.9% |
13.0% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 24.8% sezon ort. 17.5% |
17.9% sezon ort. 22.0% | Hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 24.7% |
7.1% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 21.0% |
50.0% sezon ort. 44.8% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
99.0 sezon ort. 123.9 | 100 savunmada yenen sayı | 74.7 sezon ort. 103.2 |
56.9% sezon ort. 59.8% | Rakip eFG% | 36.3% sezon ort. 48.9% |
24.8% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 15.1% |
21.2% sezon ort. 39.7% | Rakip hücum ribaundu % | 17.9% sezon ort. 30.3% |
27.7% sezon ort. 17.4% | Rakip serbest atış oranı | 7.1% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 25 dk+11.7 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 26 dk+10.2 PIR
- Şara Baş Hatay Büyükşehir Belediyespor · 24 dk+7.8 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 28 dk+6.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexis Renee Tolefree Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−7.5 PIR
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 15 dk−4.8 PIR
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 10 dk−3.6 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 23 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 89.6 | 89.8 | 74.7 | 36.3% | 13.0% | 17.9% | 7.1% | 99.0 | 56.9% | 24.8% | 78.8% | 27.7% | -24.2 |
| Emlak Konut | 89.9 | 89.8 | 99.0 | 56.9% | 24.8% | 21.2% | 27.7% | 74.7 | 36.3% | 13.0% | 82.1% | 7.1% | +24.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 26/84 (%31.0) | Saha İçi Şut | 33/65 (%50.8) |
| 17/42 (%40.5) | 2 Sayı | 25/39 (%64.1) |
| 9/42 (%21.4) | 3 Sayı | 8/26 (%30.8) |
| 6/6 (%100.0) | Serbest Atış | 15/18 (%83.3) |
| 36 | Ribaund | 53 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 46 |
| 15 | Asist | 28 |
| 13 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 24 |
| 17 | Faul | 14 |
| 119 | Verimlilik (PIR) | 240 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 1, Emlak Konut 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 21.10.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 67-89 Emlak Konut
- 26.01.2024Emlak Konut 92-61 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

