KBSL · 6. Hafta · 2023-2024 · 14 Ekim 2023 00:00

70 - 104

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 4. çeyreği 29-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 27 | 14 | 16 | 13 | 70 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 24 | 24 | 27 | 29 | 104 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
88.7 sezon ort. 85.9 | Tempo | 88.7 sezon ort. 79.2 |
| Hücum | ||
77.4 sezon ort. 84.4 | 100 hücumda sayı | 119.4 sezon ort. 103.6 |
40.4% sezon ort. 42.3% | eFG% | 47.6% sezon ort. 48.8% |
17.1% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 14.5% |
17.0% sezon ort. 22.0% | Hücum ribaundu % | 53.1% sezon ort. 27.0% |
12.8% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 38.6% sezon ort. 30.3% |
59.0% sezon ort. 44.5% | Üçlük payı | 27.7% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
119.4 sezon ort. 123.1 | 100 savunmada yenen sayı | 77.4 sezon ort. 98.5 |
47.6% sezon ort. 60.2% | Rakip eFG% | 40.4% sezon ort. 48.3% |
14.1% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 16.2% |
53.1% sezon ort. 38.5% | Rakip hücum ribaundu % | 17.0% sezon ort. 25.4% |
38.6% sezon ort. 16.9% | Rakip serbest atış oranı | 12.8% sezon ort. 26.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 31 dk+33.7 PIR
- Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 27 dk+21.3 PIR
- Alexis Renee Tolefree Hatay Büyükşehir Belediyespor · 38 dk+9.8 PIR
- Ezgi Manlacı Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 24 dk+5.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elanur Demir Hatay Büyükşehir Belediyespor · 29 dk−10.7 PIR
- Nuran Tutsak Hatay Büyükşehir Belediyespor · 22 dk−4.8 PIR
- Şara Baş Hatay Büyükşehir Belediyespor · 16 dk−3.4 PIR
- Öykü Canlıel Hatay Büyükşehir Belediyespor · 27 dk−2.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jaime Nared 50 asist barajını geçti
- Jaime Nared 25 top çalma barajını geçti
- Khaalia Hillsman 500 sayı barajını geçti
- Alexis Renee Tolefree 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 90.4 | 88.7 | 77.4 | 40.4% | 17.1% | 17.0% | 12.8% | 119.4 | 47.6% | 14.1% | 46.9% | 38.6% | -42.0 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 87.1 | 88.7 | 119.4 | 47.6% | 14.1% | 53.1% | 38.6% | 77.4 | 40.4% | 17.1% | 83.0% | 12.8% | +42.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | Kategori | Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 25/78 (%32.1) | Saha İçi Şut | 38/83 (%45.8) |
| 12/32 (%37.5) | 2 Sayı | 35/60 (%58.3) |
| 13/46 (%28.3) | 3 Sayı | 3/23 (%13.0) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 25/32 (%78.1) |
| 32 | Ribaund | 70 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 26 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 44 |
| 13 | Asist | 29 |
| 8 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 1 |
| 17 | Top Kaybı | 16 |
| 23 | Faul | 19 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 289 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Hatay Büyükşehir Belediyespor 5, Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 1 galibiyet aldı.
- 2020-2021 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 96-97 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 71-65 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 79-66 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2019-2020 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 76-67 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2018-2019 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 86-72 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 13.10.2023Hatay Büyükşehir Belediyespor 70-104 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 19.01.2024Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 131-87 Hatay Büyükşehir Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.