KBSL · 4. Hafta · 2023-2024 · 1 Ekim 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding ilk yarıyı 32-41 geride kapattı, ikinci yarıyı 43-29 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 24 | 17 | 16 | 13 | 70 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 20 | 12 | 20 | 23 | 75 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 79.9 | Tempo | 70.0 sezon ort. 79.1 |
| Hücum | ||
100.1 sezon ort. 104.3 | 100 hücumda sayı | 106.9 sezon ort. 120.7 |
45.3% sezon ort. 48.8% | eFG% | 44.4% sezon ort. 58.0% |
11.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 6.1% sezon ort. 12.7% |
27.5% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 32.3% |
28.1% sezon ort. 30.7% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 19.0% |
32.8% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 32.4% sezon ort. 29.9% |
| Savunma | ||
106.9 sezon ort. 97.5 | 100 savunmada yenen sayı | 100.1 sezon ort. 86.5 |
44.4% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 45.3% sezon ort. 44.7% |
6.1% sezon ort. 16.6% | Zorlanan top kaybı | 11.1% sezon ort. 20.3% |
28.6% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 25.6% |
19.7% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 18.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emma Meesseman Fenerbahçe Alagöz Holding · 29 dk−16.6 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Alagöz Holding · 33 dk−12.7 PIR
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk−8.3 PIR
- Jaime Nared Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 40 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 69.9 | 70.0 | 100.1 | 45.3% | 11.1% | 27.5% | 28.1% | 106.9 | 44.4% | 6.1% | 71.4% | 19.7% | -6.8 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 70.2 | 70.0 | 106.9 | 44.4% | 6.1% | 28.6% | 19.7% | 100.1 | 45.3% | 11.1% | 72.5% | 28.1% | +6.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Alagöz Holding |
|---|---|---|
| 27/64 (%42.2) | Saha İçi Şut | 29/71 (%40.8) |
| 23/43 (%53.5) | 2 Sayı | 24/48 (%50.0) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 5/23 (%21.7) |
| 12/18 (%66.7) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 41 | Ribaund | 41 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 16 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 5 |
| 16 | Faul | 20 |
| 165 | Verimlilik (PIR) | 174 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 0, Fenerbahçe Alagöz Holding 7 galibiyet aldı.
- 2021-2022 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 68-105 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2021-2022 · Fenerbahçe Alagöz Holding 106-44 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2020-2021 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 52-96 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 101-64 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
- 2019-2020 · Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 66-85 Fenerbahçe Alagöz Holding


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.09.2023Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 70-75 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 07.01.2024Fenerbahçe Alagöz Holding 98-91 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

