KBSL · 5. Hafta · 2023-2024 · 8 Ekim 2023 00:00
Emlak Konut ilk çeyreği 29-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 15 | 19 | 5 | 25 | 64 |
| Emlak Konut | 29 | 16 | 19 | 21 | 85 |
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.8 sezon ort. 79.6 | Tempo | 78.8 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
82.6 sezon ort. 104.8 | 100 hücumda sayı | 106.2 sezon ort. 96.0 |
35.7% sezon ort. 49.2% | eFG% | 60.0% sezon ort. 48.8% |
9.4% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 21.2% sezon ort. 17.7% |
16.7% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 24.8% |
24.3% sezon ort. 30.8% | Serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 21.1% |
31.4% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
106.2 sezon ort. 97.5 | 100 savunmada yenen sayı | 82.6 sezon ort. 102.7 |
60.0% sezon ort. 47.6% | Rakip eFG% | 35.7% sezon ort. 48.9% |
21.2% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 9.4% sezon ort. 15.3% |
16.7% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 30.3% |
26.7% sezon ort. 25.5% | Rakip serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alanna Simone Smith Emlak Konut · 24 dk+18.6 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 35 dk+12.1 PIR
- Khaalia Hillsman Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 26 dk+10.4 PIR
- Dilara Tongar Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 26 dk+7.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gergana Ivanova Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 18 dk−10.4 PIR
- Özge Özışık Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 21 dk−7.3 PIR
- Sehernaz Çidal Emlak Konut · 30 dk−6.4 PIR
- Ferda Yıldız Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor · 26 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | 77.5 | 78.8 | 82.6 | 35.7% | 9.4% | 16.7% | 24.3% | 106.2 | 60.0% | 21.2% | 83.3% | 26.7% | -23.6 |
| Emlak Konut | 80.0 | 78.8 | 106.2 | 60.0% | 21.2% | 16.7% | 26.7% | 82.6 | 35.7% | 9.4% | 83.3% | 24.3% | +23.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 23/70 (%32.9) | Saha İçi Şut | 31/60 (%51.7) |
| 19/48 (%39.6) | 2 Sayı | 21/36 (%58.3) |
| 4/22 (%18.2) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 33 | Ribaund | 45 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 40 |
| 19 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 5 | Blok | 1 |
| 8 | Top Kaybı | 18 |
| 17 | Faul | 23 |
| 140 | Verimlilik (PIR) | 212 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.10.2023Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 64-85 Emlak Konut
- 12.01.2024Emlak Konut 70-91 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

