KBSL · 5. Hafta · 2023-2024 · 6 Ekim 2023 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 4. çeyreği 32-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 28 | 32 | 22 | 32 | 114 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 20 | 11 | 8 | 9 | 48 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.8 sezon ort. 78.6 | Tempo | 84.8 sezon ort. 86.0 |
| Hücum | ||
134.6 sezon ort. 119.9 | 100 hücumda sayı | 56.5 sezon ort. 85.1 |
67.1% sezon ort. 57.4% | eFG% | 33.6% sezon ort. 42.5% |
16.4% sezon ort. 12.4% | Top kaybı oranı | 26.9% sezon ort. 16.5% |
39.4% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 22.0% |
17.1% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 20.8% |
35.5% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 54.7% sezon ort. 44.7% |
| Savunma | ||
56.5 sezon ort. 87.8 | 100 savunmada yenen sayı | 134.6 sezon ort. 122.5 |
33.6% sezon ort. 45.1% | Rakip eFG% | 67.1% sezon ort. 59.5% |
26.9% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 16.4% sezon ort. 15.5% |
16.3% sezon ort. 26.0% | Rakip hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 39.2% |
14.1% sezon ort. 19.0% | Rakip serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 17.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tilbe Şenyürek Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+14.8 PIR
- Merve Aydın Özbek Fenerbahçe Alagöz Holding · 20 dk+13.4 PIR
- Duygu Özen Fenerbahçe Alagöz Holding · 15 dk+13.1 PIR
- Sudenur Akarpa Fenerbahçe Alagöz Holding · 18 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katrina Marie Pardee Hatay Büyükşehir Belediyespor · 40 dk−14.8 PIR
- Şara Baş Hatay Büyükşehir Belediyespor · 26 dk−6.8 PIR
- Öykü Taşkın Hatay Büyükşehir Belediyespor · 12 dk−6.5 PIR
- Nuran Tutsak Hatay Büyükşehir Belediyespor · 17 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 84.7 | 84.8 | 134.6 | 67.1% | 16.4% | 39.4% | 17.1% | 56.5 | 33.6% | 26.9% | 83.7% | 14.1% | +78.1 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 85.0 | 84.8 | 56.5 | 33.6% | 26.9% | 16.3% | 14.1% | 134.6 | 67.1% | 16.4% | 60.6% | 17.1% | -78.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 44/76 (%57.9) | Saha İçi Şut | 17/64 (%26.6) |
| 30/49 (%61.2) | 2 Sayı | 8/29 (%27.6) |
| 14/27 (%51.9) | 3 Sayı | 9/35 (%25.7) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 5/9 (%55.6) |
| 54 | Ribaund | 28 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 41 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 30 | Asist | 9 |
| 20 | Top Çalma | 12 |
| 1 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 25 |
| 15 | Faul | 13 |
| 339 | Verimlilik (PIR) | 39 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 22 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 20, Hatay Büyükşehir Belediyespor 2 galibiyet aldı.
- 2022-2023 · Fenerbahçe Alagöz Holding 20-0 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2022-2023 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 75-110 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Hatay Büyükşehir Belediyespor 70-91 Fenerbahçe Alagöz Holding
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 85-64 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 2020-2021 · Fenerbahçe Alagöz Holding 92-62 Hatay Büyükşehir Belediyespor


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.10.2023Fenerbahçe Alagöz Holding 114-48 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 13.01.2024Hatay Büyükşehir Belediyespor 67-126 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

