KBSL · 6. Hafta · 2023-2024 · 15 Ekim 2023 00:00

88 - 103

Çankaya Üniversitesi ilk çeyreği 33-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 16 | 29 | 20 | 23 | 88 |
| Çankaya Üniversitesi | 33 | 23 | 19 | 28 | 103 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
97.2 sezon ort. 81.5 | Tempo | 97.2 sezon ort. 82.6 |
| Hücum | ||
91.7 sezon ort. 97.1 | 100 hücumda sayı | 104.5 sezon ort. 99.3 |
48.7% sezon ort. 48.3% | eFG% | 52.0% sezon ort. 48.5% |
16.8% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 19.0% sezon ort. 15.2% |
11.1% sezon ort. 22.4% | Hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 23.0% |
23.7% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 44.0% sezon ort. 27.2% |
32.9% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 36.0% sezon ort. 34.6% |
| Savunma | ||
104.5 sezon ort. 105.7 | 100 savunmada yenen sayı | 91.7 sezon ort. 112.7 |
52.0% sezon ort. 51.4% | Rakip eFG% | 48.7% sezon ort. 53.0% |
19.0% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 15.0% |
27.3% sezon ort. 29.0% | Rakip hücum ribaundu % | 11.1% sezon ort. 37.8% |
44.0% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard Antalya Toroslar Basketbol · 31 dk+14.0 PIR
- Shatori Monuque Walker Çankaya Üniversitesi · 40 dk+9.5 PIR
- Brooke Michelle Mc Carty-Williams Çankaya Üniversitesi · 40 dk+8.2 PIR
- Arzu Özdemir Antalya Toroslar Basketbol · 17 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Vionise Arons Pierre Louis Çankaya Üniversitesi · 27 dk−8.5 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 20 dk−7.1 PIR
- Günesh Karaoğlan Antalya Toroslar Basketbol · 28 dk−5.7 PIR
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 35 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 95.9 | 97.2 | 91.7 | 48.7% | 16.8% | 11.1% | 23.7% | 104.5 | 52.0% | 19.0% | 72.7% | 44.0% | -12.8 |
| Çankaya Üniversitesi | 98.5 | 97.2 | 104.5 | 52.0% | 19.0% | 27.3% | 44.0% | 91.7 | 48.7% | 16.8% | 88.9% | 23.7% | +12.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 34/76 (%44.7) | Saha İçi Şut | 35/75 (%46.7) |
| 28/51 (%54.9) | 2 Sayı | 27/48 (%56.3) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 8/27 (%29.6) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 25/33 (%75.8) |
| 37 | Ribaund | 52 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 40 |
| 18 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 5 |
| 17 | Top Kaybı | 21 |
| 26 | Faul | 21 |
| 178 | Verimlilik (PIR) | 222 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 2, Çankaya Üniversitesi 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 14.10.2023Antalya Toroslar Basketbol 88-103 Çankaya Üniversitesi
- 19.01.2024Çankaya Üniversitesi 81-96 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.