KBSL · 7. Hafta · 2023-2024 · 22 Ekim 2023 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Beşiktaş BOA OGM Ormanspor karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 19 | 10 | 17 | 66 |
| Beşiktaş BOA | 19 | 17 | 18 | 14 | 68 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 77.5 | Tempo | 69.2 sezon ort. 77.1 |
| Hücum | ||
95.8 sezon ort. 103.2 | 100 hücumda sayı | 97.8 sezon ort. 110.4 |
48.1% sezon ort. 49.9% | eFG% | 49.2% sezon ort. 49.2% |
15.1% sezon ort. 16.0% | Top kaybı oranı | 15.3% sezon ort. 13.1% |
12.9% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 34.7% |
33.3% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 26.9% |
31.5% sezon ort. 31.1% | Üçlük payı | 30.2% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
97.8 sezon ort. 100.8 | 100 savunmada yenen sayı | 95.8 sezon ort. 98.7 |
49.2% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 48.1% sezon ort. 47.1% |
15.3% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 15.1% sezon ort. 14.5% |
25.0% sezon ort. 25.0% | Rakip hücum ribaundu % | 12.9% sezon ort. 26.8% |
12.7% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jovana Nogic Beşiktaş BOA · 40 dk+3.8 PIR
- Dana Kiana Evans Beşiktaş BOA · 40 dk+1.8 PIR
- Gökşen Fitik OGM Ormanspor · 36 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş BOA · 34 dk−13.5 PIR
- Yueru Li Beşiktaş BOA · 33 dk−11.7 PIR
- Tijana Krivacevic Beşiktaş BOA · 36 dk−10.8 PIR
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 38 dk−10.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 68.9 | 69.2 | 95.8 | 48.1% | 15.1% | 12.9% | 33.3% | 97.8 | 49.2% | 15.3% | 75.0% | 12.7% | -2.1 |
| Beşiktaş BOA | 69.5 | 69.2 | 97.8 | 49.2% | 15.3% | 25.0% | 12.7% | 95.8 | 48.1% | 15.1% | 87.1% | 33.3% | +2.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş BOA |
|---|---|---|
| 23/54 (%42.6) | Saha İçi Şut | 28/63 (%44.4) |
| 17/37 (%45.9) | 2 Sayı | 22/44 (%50.0) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 6/19 (%31.6) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 31 | Ribaund | 36 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 14 | Asist | 19 |
| 5 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 19 |
| 135 | Verimlilik (PIR) | 155 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada OGM Ormanspor 7, Beşiktaş BOA 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 21.10.2023OGM Ormanspor 66-68 Beşiktaş BOA
- 26.01.2024Beşiktaş BOA 68-78 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

