KBSL · 9. Hafta · 2023-2024 · 4 Kasım 2023 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 27-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 17 | 15 | 17 | 17 | 66 |
| Emlak Konut | 18 | 20 | 14 | 27 | 79 |
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 77.4 | Tempo | 74.3 sezon ort. 77.8 |
| Hücum | ||
89.0 sezon ort. 97.5 | 100 hücumda sayı | 106.0 sezon ort. 96.1 |
36.3% sezon ort. 46.8% | eFG% | 48.4% sezon ort. 49.2% |
14.3% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 17.9% |
25.0% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 27.0% sezon ort. 24.5% |
37.1% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 38.7% sezon ort. 20.6% |
32.3% sezon ort. 23.5% | Üçlük payı | 35.5% sezon ort. 39.5% |
| Savunma | ||
106.0 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 89.0 sezon ort. 102.5 |
48.4% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 36.3% sezon ort. 48.8% |
14.2% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 14.3% sezon ort. 15.1% |
27.0% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 29.9% |
38.7% sezon ort. 25.0% | Rakip serbest atış oranı | 37.1% sezon ort. 23.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 18 dk+11.2 PIR
- Natasha Nicole Mack Botaş · 17 dk+9.6 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 15 dk+7.2 PIR
- Gizem Uca Emlak Konut · 24 dk+5.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Lindsay Allen Botaş · 33 dk−9.1 PIR
- Gizem Başaran Turan Emlak Konut · 22 dk−6.5 PIR
- Taya Reimer Botaş · 33 dk−6.4 PIR
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 24 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alanna Simone Smith 100 sayı barajını geçti
- Sydney Rose Wiese 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 74.1 | 74.3 | 89.0 | 36.3% | 14.3% | 25.0% | 37.1% | 106.0 | 48.4% | 14.2% | 73.0% | 38.7% | -16.9 |
| Emlak Konut | 74.6 | 74.3 | 106.0 | 48.4% | 14.2% | 27.0% | 38.7% | 89.0 | 36.3% | 14.3% | 75.0% | 37.1% | +16.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 21/62 (%33.9) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 18/42 (%42.9) | 2 Sayı | 21/40 (%52.5) |
| 3/20 (%15.0) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 21/23 (%91.3) | Serbest Atış | 19/24 (%79.2) |
| 37 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 20 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 18 |
| 155 | Verimlilik (PIR) | 182 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Botaş 4, Emlak Konut 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.11.2023Botaş 66-79 Emlak Konut
- 14.02.2024Emlak Konut 61-71 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

