KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2022-2023 · 3 Nisan 2023 00:00
Botaş 2. çeyreği 27-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 10 | 16 | 15 | 23 | 64 |
| Botaş | 19 | 27 | 22 | 17 | 85 |
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 74.8 | Tempo | 76.3 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
84.2 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 111.1 sezon ort. 100.0 |
38.6% sezon ort. 48.7% | eFG% | 55.5% sezon ort. 47.1% |
18.0% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 14.6% |
30.2% sezon ort. 25.9% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 28.8% |
24.2% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 26.6% sezon ort. 24.1% |
25.8% sezon ort. 26.2% | Üçlük payı | 46.9% sezon ort. 35.1% |
| Savunma | ||
111.1 sezon ort. 93.9 | 100 savunmada yenen sayı | 84.2 sezon ort. 90.6 |
55.5% sezon ort. 45.7% | Rakip eFG% | 38.6% sezon ort. 44.6% |
18.3% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 18.0% sezon ort. 18.2% |
32.4% sezon ort. 23.7% | Rakip hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 27.3% |
26.6% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 24.2% sezon ort. 27.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Botaş · 27 dk+13.7 PIR
- Sevgi Uzun Botaş · 32 dk+9.5 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Botaş · 27 dk+5.8 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 18 dk+4.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 36 dk−7.2 PIR
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 19 dk−6.1 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 16 dk−5.5 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 23 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Merve Arı 100. maçına çıktı
- Megan Kayla Walker 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 76.0 | 76.3 | 84.2 | 38.6% | 18.0% | 30.2% | 24.2% | 111.1 | 55.5% | 18.3% | 67.6% | 26.6% | -27.0 |
| Botaş | 76.5 | 76.3 | 111.1 | 55.5% | 18.3% | 32.4% | 26.6% | 84.2 | 38.6% | 18.0% | 69.8% | 24.2% | +27.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 24/66 (%36.4) | Saha İçi Şut | 30/64 (%46.9) |
| 21/49 (%42.9) | 2 Sayı | 19/34 (%55.9) |
| 3/17 (%17.6) | 3 Sayı | 11/30 (%36.7) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 36 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 19 | Asist | 23 |
| 11 | Top Çalma | 6 |
| 0 | Blok | 5 |
| 16 | Top Kaybı | 16 |
| 15 | Faul | 13 |
| 131 | Verimlilik (PIR) | 214 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Emlak Konut 1, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-4
- 04.11.2022Emlak Konut 60-65 Botaş
- 02.02.2023Botaş 77-53 Emlak Konut
- 31.03.2023Botaş 74-75 Emlak Konut
- 02.04.2023Emlak Konut 64-85 Botaş
- 04.04.2023Botaş 68-42 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

