WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2023-2024 · 21 Ekim 2023 00:00

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor logosu
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor

65 - 52

Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor 2. çeyreği 24-7 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 29-26 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor1524131365
Botaş167161352
Dört Faktör
Mehmet Kavan Yapı İzmit BelediyesporKategoriBotaş
Tempo
74.4
sezon ort. 79.7
Tempo
74.4
sezon ort. 77.4
Hücum
89.3
sezon ort. 104.6
100 hücumda sayı
68.5
sezon ort. 98.2
41.2%
sezon ort. 48.9%
eFG%
26.8%
sezon ort. 47.2%
19.6%
sezon ort. 14.3%
Top kaybı oranı
12.2%
sezon ort. 15.0%
24.3%
sezon ort. 28.1%
Hücum ribaundu %
25.5%
sezon ort. 28.5%
35.1%
sezon ort. 30.5%
Serbest atış oranı
25.4%
sezon ort. 24.0%
14.0%
sezon ort. 34.0%
Üçlük payı
31.0%
sezon ort. 23.5%
Savunma
68.5
sezon ort. 98.7
100 savunmada yenen sayı
89.3
sezon ort. 98.7
26.8%
sezon ort. 48.7%
Rakip eFG%
41.2%
sezon ort. 47.0%
12.2%
sezon ort. 16.4%
Zorlanan top kaybı
19.6%
sezon ort. 14.2%
25.5%
sezon ort. 25.0%
Rakip hücum ribaundu %
24.3%
sezon ort. 25.3%
25.4%
sezon ort. 25.5%
Rakip serbest atış oranı
35.1%
sezon ort. 25.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.