KBSL · Playoff Çeyrek Final 3. Maç · 2022-2023 · 5 Nisan 2023 00:00
Botaş 2. çeyreği 17-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 15 | 17 | 17 | 19 | 68 |
| Emlak Konut | 13 | 6 | 14 | 9 | 42 |
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.9 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
91.3 sezon ort. 100.7 | 100 hücumda sayı | 55.8 sezon ort. 98.7 |
51.7% sezon ort. 47.3% | eFG% | 27.0% sezon ort. 49.0% |
23.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 16.4% |
20.0% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 13.3% sezon ort. 26.7% |
13.6% sezon ort. 24.5% | Serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 23.5% |
42.4% sezon ort. 35.3% | Üçlük payı | 26.2% sezon ort. 26.2% |
| Savunma | ||
55.8 sezon ort. 91.6 | 100 savunmada yenen sayı | 91.3 sezon ort. 94.7 |
27.0% sezon ort. 45.0% | Rakip eFG% | 51.7% sezon ort. 45.9% |
18.5% sezon ort. 18.2% | Zorlanan top kaybı | 23.3% sezon ort. 14.6% |
13.3% sezon ort. 28.0% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 24.1% |
19.7% sezon ort. 28.1% | Rakip serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 21.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Botaş · 27 dk+7.9 PIR
- Pelin Gülçelik Botaş · 20 dk+5.4 PIR
- Sehernaz Çidal Botaş · 25 dk+5.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 37 dk−7.7 PIR
- Victoria Macaulay Botaş · 26 dk−7.5 PIR
- Erica Angelyn Mc Call Botaş · 26 dk−7.1 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 31 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sevgi Uzun 1.500 sayı barajını geçti
- Sevgi Uzun 500 ribaund barajını geçti
- Megan Kayla Walker 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 74.5 | 74.9 | 91.3 | 51.7% | 23.3% | 20.0% | 13.6% | 55.8 | 27.0% | 18.5% | 86.7% | 19.7% | +35.5 |
| Emlak Konut | 75.3 | 74.9 | 55.8 | 27.0% | 18.5% | 13.3% | 19.7% | 91.3 | 51.7% | 23.3% | 80.0% | 13.6% | -35.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 25/59 (%42.4) | Saha İçi Şut | 16/61 (%26.2) |
| 14/34 (%41.2) | 2 Sayı | 15/45 (%33.3) |
| 11/25 (%44.0) | 3 Sayı | 1/16 (%6.3) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 9/12 (%75.0) |
| 46 | Ribaund | 34 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 11 |
| 10 | Top Çalma | 15 |
| 3 | Blok | 4 |
| 19 | Top Kaybı | 15 |
| 17 | Faul | 16 |
| 175 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Botaş 3, Emlak Konut 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-1
- 04.11.2022Emlak Konut 60-65 Botaş
- 02.02.2023Botaş 77-53 Emlak Konut
- 31.03.2023Botaş 74-75 Emlak Konut
- 02.04.2023Emlak Konut 64-85 Botaş
- 04.04.2023Botaş 68-42 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

