WbInsight

KBSL · 10. Hafta · 2023-2024 · 15 Kasım 2023 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

96 - 87

Çankaya Üniversitesi 1. çeyreği 30-17 kazanarak farkı açtı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 42-35 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi3031171896
OGM Ormanspor1728231987
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriOGM Ormanspor
Tempo
84.4
sezon ort. 83.0
Tempo
84.4
sezon ort. 77.0
Hücum
113.6
sezon ort. 99.0
100 hücumda sayı
103.3
sezon ort. 103.0
61.2%
sezon ort. 48.2%
eFG%
52.1%
sezon ort. 49.8%
14.9%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
18.1%
sezon ort. 15.9%
10.0%
sezon ort. 23.5%
Hücum ribaundu %
36.6%
sezon ort. 31.1%
25.4%
sezon ort. 27.9%
Serbest atış oranı
29.2%
sezon ort. 22.4%
32.8%
sezon ort. 34.7%
Üçlük payı
30.6%
sezon ort. 31.2%
Savunma
103.3
sezon ort. 112.1
100 savunmada yenen sayı
113.6
sezon ort. 100.2
52.1%
sezon ort. 52.8%
Rakip eFG%
61.2%
sezon ort. 48.2%
18.1%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
14.9%
sezon ort. 14.4%
36.6%
sezon ort. 36.8%
Rakip hücum ribaundu %
10.0%
sezon ort. 25.4%
29.2%
sezon ort. 24.0%
Rakip serbest atış oranı
25.4%
sezon ort. 25.7%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.