WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2023-2024 · 4 Kasım 2023 00:00

OGM Ormanspor 3. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor1812252277
Melikgazi Kayseri Basketbol1017131858
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriMelikgazi Kayseri Basketbol
Tempo
71.7
sezon ort. 77.4
Tempo
71.7
sezon ort. 77.8
Hücum
108.3
sezon ort. 102.8
100 hücumda sayı
80.2
sezon ort. 109.4
57.9%
sezon ort. 49.6%
eFG%
32.5%
sezon ort. 54.3%
19.5%
sezon ort. 15.9%
Top kaybı oranı
15.4%
sezon ort. 15.8%
33.3%
sezon ort. 31.3%
Hücum ribaundu %
25.5%
sezon ort. 28.4%
11.1%
sezon ort. 23.0%
Serbest atış oranı
30.2%
sezon ort. 22.4%
42.9%
sezon ort. 30.8%
Üçlük payı
39.7%
sezon ort. 36.3%
Savunma
80.2
sezon ort. 101.4
100 savunmada yenen sayı
108.3
sezon ort. 106.3
32.5%
sezon ort. 49.1%
Rakip eFG%
57.9%
sezon ort. 51.4%
15.4%
sezon ort. 14.4%
Zorlanan top kaybı
19.5%
sezon ort. 15.6%
25.5%
sezon ort. 25.0%
Rakip hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 30.0%
30.2%
sezon ort. 25.5%
Rakip serbest atış oranı
11.1%
sezon ort. 25.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.