KBSL · 8. Hafta · 2023-2024 · 28 Ekim 2023 00:00
OGM Ormanspor ilk yarıyı 48-51 geride kapattı, ikinci yarıyı 47-36 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 26 | 25 | 21 | 15 | 87 |
| OGM Ormanspor | 29 | 19 | 25 | 22 | 95 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.8 sezon ort. 82.2 | Tempo | 78.8 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
110.9 sezon ort. 96.3 | 100 hücumda sayı | 120.1 sezon ort. 102.4 |
52.9% sezon ort. 48.1% | eFG% | 52.1% sezon ort. 49.8% |
9.4% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 12.6% sezon ort. 16.1% |
17.5% sezon ort. 22.1% | Hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 31.0% |
24.3% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 31.5% sezon ort. 22.4% |
50.0% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 42.5% sezon ort. 30.7% |
| Savunma | ||
120.1 sezon ort. 105.2 | 100 savunmada yenen sayı | 110.9 sezon ort. 100.3 |
52.1% sezon ort. 51.4% | Rakip eFG% | 52.9% sezon ort. 48.4% |
12.6% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 9.4% sezon ort. 14.6% |
42.1% sezon ort. 28.5% | Rakip hücum ribaundu % | 17.5% sezon ort. 25.2% |
31.5% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Michaela Nne Onyenwere OGM Ormanspor · 38 dk+14.5 PIR
- Damiris Dantas OGM Ormanspor · 39 dk+9.5 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 15 dk+6.2 PIR
- Günesh Karaoğlan Antalya Toroslar Basketbol · 9 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 40 dk−14.0 PIR
- Esra Ural OGM Ormanspor · 33 dk−4.1 PIR
- Destanni Mone Henderson Antalya Toroslar Basketbol · 24 dk−3.3 PIR
- Aleksandra Katanic OGM Ormanspor · 28 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Aisha Marie Sheppard 100 sayı barajını geçti
- Michaela Nne Onyenwere 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 78.5 | 78.8 | 110.9 | 52.9% | 9.4% | 17.5% | 24.3% | 120.1 | 52.1% | 12.6% | 57.9% | 31.5% | -9.2 |
| OGM Ormanspor | 79.1 | 78.8 | 120.1 | 52.1% | 12.6% | 42.1% | 31.5% | 110.9 | 52.9% | 9.4% | 82.5% | 24.3% | +9.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 30/70 (%42.9) | Saha İçi Şut | 33/73 (%45.2) |
| 16/35 (%45.7) | 2 Sayı | 23/42 (%54.8) |
| 14/35 (%40.0) | 3 Sayı | 10/31 (%32.3) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 19/23 (%82.6) |
| 29 | Ribaund | 49 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 17 | Asist | 22 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 4 |
| 8 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 20 |
| 172 | Verimlilik (PIR) | 233 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 2, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.10.2023Antalya Toroslar Basketbol 87-95 OGM Ormanspor
- 01.02.2024OGM Ormanspor 97-80 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

