KBSL · 11. Hafta · 2023-2024 · 19 Kasım 2023 00:00
Emlak Konut 2. çeyreği 31-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bursa Uludağ Basketbol | 22 | 13 | 18 | 18 | 71 |
| Emlak Konut | 21 | 31 | 18 | 21 | 91 |
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.6 sezon ort. 78.3 | Tempo | 80.6 sezon ort. 77.6 |
| Hücum | ||
88.6 sezon ort. 98.6 | 100 hücumda sayı | 112.4 sezon ort. 95.8 |
48.4% sezon ort. 47.8% | eFG% | 59.3% sezon ort. 48.8% |
22.4% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 17.7% |
24.3% sezon ort. 32.3% | Hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 24.2% |
22.2% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 21.6% |
36.5% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 40.0% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
112.4 sezon ort. 105.1 | 100 savunmada yenen sayı | 88.6 sezon ort. 102.5 |
59.3% sezon ort. 51.8% | Rakip eFG% | 48.4% sezon ort. 48.4% |
21.3% sezon ort. 14.7% | Zorlanan top kaybı | 22.4% sezon ort. 14.8% |
36.1% sezon ort. 26.0% | Rakip hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 29.9% |
12.9% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 23.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ilze Jakobsone Emlak Konut · 23 dk+14.6 PIR
- Gizem Uca Emlak Konut · 23 dk+9.5 PIR
- Sydney Rose Wiese Emlak Konut · 29 dk+9.3 PIR
- Chantel Anais Horvat Emlak Konut · 24 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Oumoul Khairy Sarr Coulibaly Bursa Uludağ Basketbol · 25 dk−9.1 PIR
- Trinity Essence Baptiste Bursa Uludağ Basketbol · 32 dk−7.7 PIR
- Zeynep Şevval Gül Emlak Konut · 20 dk−6.0 PIR
- Berfin Sertoğlu Emlak Konut · 12 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ilze Jakobsone 250 sayı barajını geçti
- Sydney Rose Wiese 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bursa Uludağ Basketbol | 80.2 | 80.6 | 88.6 | 48.4% | 22.4% | 24.3% | 22.2% | 112.4 | 59.3% | 21.3% | 63.9% | 12.9% | -23.8 |
| Emlak Konut | 81.0 | 80.6 | 112.4 | 59.3% | 21.3% | 36.1% | 12.9% | 88.6 | 48.4% | 22.4% | 75.7% | 22.2% | +23.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bursa Uludağ Basketbol | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 27/63 (%42.9) | Saha İçi Şut | 34/70 (%48.6) |
| 20/40 (%50.0) | 2 Sayı | 19/42 (%45.2) |
| 7/23 (%30.4) | 3 Sayı | 15/28 (%53.6) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 32 | Ribaund | 41 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 22 |
| 10 | Top Çalma | 13 |
| 2 | Blok | 4 |
| 20 | Top Kaybı | 20 |
| 12 | Faul | 11 |
| 139 | Verimlilik (PIR) | 220 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.11.2023Bursa Uludağ Basketbol 71-91 Emlak Konut
- 23.02.2024Emlak Konut 69-84 Bursa Uludağ Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

